piątek, 28 stycznia 2022

Sport

  • 7 komentarzy
  • 10689 wyświetleń

Medale dla kick-boxerów

29 marca 2008r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Węgrowie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Kick-boxingu formuły Semi, Light Contact Seniorów, Juniorów i Kadetów.

Organizatorem zawodów był Węgrowski Klub Sportowy „SFINKS” przy współpracy Masters Promotion. Walki eliminacyjne odbywały się na trzech planszach w poszczególnych kategoriach wagowych.

Grajewo reprezentowali zawodnicy UKS "Wilk" przy ZSM nr 1 :

- Michał Maciejewski zdobył złoty medal w kat. do 84kg - light contact senior
- Ernest Więch wywalczył srebrny medal w kat. do 89kg - light contact senior

Gratulujemy ! e-Grajewo.pl


Trener i zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego "Wilk" dziękują za wsparcie sponsorom: Januszowi Łagunie, Tomaszowi Niebrzydowskiemu, Wojciechowi Chrzanowskiemu.

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (7)

gratulacje!!ernest oby tak dalej, twoi zawodnicy tez niczego sobie

No i lux chłopaki znow medale....szkoda ze mnie tam nie byłoo no ale niestety kontuzja dosyc długa...heh powodzeniaaa na nastepnym zawodach....Misiek wkoncu masz cos zajac!!!!

niezle gratulacje

Poprosimy o więcej zdjeć chłopaków. A tak na marginesie- wielkie gratulacje!!! Jak widac trener sie nie obija :) Walczy, a efekty również sa widoczne.

Gratuluję sukcesów, oby tak dalej, potrzeba nam w Grajewie takich ludzi jak pan Ernest, którzy z pasją i oddaniem zajmują się sportem, jeszcze raz gratuluję i życzę dalszych sukcesów

zawodnicy są pierwsza klasa, tylko Pawełka brakuje ;)

fajne wyniki ...., mozna sprawdzić na stronie Polskiego związku kick-boxingu, ale mimo wszystko gratuluję wytrwałości

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.