22 października 2007r. po raz kolejny w Szkole Podstawowej nr 4 im. H. Sienkiewicza w Grajewie obchodzono Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych. Jego celem jest zwrócenie uwagi na to, jak ważny udział w edukacji mają biblioteki szkolne. Hasło tegorocznych obchodów brzmi: "Uczenie się. Wspomagane przez Twoją bibliotekę szkolną".
Obok napisów i plakatów informacyjnych wykonanych przez członków koła medialnego, koła łączników klasowo – bibliotecznych i koła czytelniczo – medialnego, przygotowanej wystawy „Tradycyjne i nowoczesne źródła informacji”, nauczyciele bibliotekarze zorganizowali Szkolny Konkurs dla uczniów klas szóstych z edukacji czytelniczej i medialnej o tytuł „Biblioomnibusa”.
Celem konkursu było:
poszerzenie wiedzy uczniów z zakresu edukacji czytelniczej i medialnej,
doskonalenie umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz wyszukiwania informacji w słownikach i encyklopediach.
W wyniku rywalizacji zwyciężył zespół z klasy VIa w składzie Aleksandra Sosnowska, Martyna Ossowska i Tomasz Chojnowski.
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy.
Nauczyciele bibliotekarze z SP 4 w Grajewie
czwartek, 1 czerwca 2023
czwartek, 1 czerwca 2023
Olciu,Ołsis congratulejszyns dziewczynki moje kochane.
chyba congratulations;/ jak już chcesz popisac sie znajomością języka to nie rzerabiaj ich na polskie;/
Zal wiecie co zal mi was wszystki naprawde
Cześć nazywam się justyna!Szkoda mi was że nie mogliscie tam wystąpic,ale ja tak samo.
© Copyright 2023, Wszelkie prawa zastrzezone