Sport

"Maratonka" po Walnym


    W niedzielę w Szkole Podstawowej w Rudzie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze członków Klubu Sportowego Maratonka Grajewo. Była to dobra okazja do podsumowania minionej czteroletniej działalności Stowarzyszenia.

     Od lat KS Maratonka znana jest z promowania biegania jako najzdrowszej i najtańszej formie zdrowego stylu życia. Do tego zawodniczki i zawodnicy biorą udział w biegach na różnych dystansach i w maratonach nie tylko w naszym regionie, kraju, a także za granicą. Efektem sporo dobrych miejsc i zadowolenie z kolejnych pokonanych kilometrów. Ponadto Maratonka organizuje imprezy biegowe w mieście i gminie jak przykładowo Bieg Wilka, Bieg Rolnika, Bieg Sylwestrowy czy Bieg Rodzinny. Przy organizacji imprez dobrze współpracuje z samorządami lokalnymi , Podlaskim Zrzeszeniem LZS i pozyskuje sponsorów na działalność, co nie jest rzeczą łatwą w tych czasach. A wszystko to członkowie Klubu i sympatycy robią całkowicie społecznie. Dostrzegają to inni czego przykładem wystąpienie wójta gminy Grajewo Stanisława Szletera, który zaoferował poszerzenie współpracy i dał miejsce na siedzibę klubu. Te działania, którymi kierował prezes Zarządu Waldemar Szycik znalazły uznanie wśród gości zebrania.

     Po podsumowaniu pracy wybrano nowy 9 – osobowy Zarząd w skład którego weszli: Waldemar Szycik, Janusz Krause, Marcin Myszka, Lech Żabiński, Krzysztof  Borawski, Krzysztof Drężek, Wawrzyniec Stypułkowski, Karol Krzyżanowski i Ryszard Trzebiński. Na pierwszym posiedzeniu wybrany będzie prezes, jego zastępcy, sekretarz i skarbnik.
   Na zakończenie przedstawiono zakres działania na następne cztery lata i jak zwykle będzie sporo się działo i o Maratonce słuch nie zaginie.
        WJ


Wszyscy chętni by wesprzeć działalność KS Maratonka proszeni są o kontakt: waldi8463@wp.pl , www.maratonka.pl

Można też wpłacać pieniądze na konto: BS Szczuczyn 43 8768 1013 1310 4997 2000 0010


Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.