sobota, 25 maja 2024

Kultura i rozrywka

  • 13 komentarzy
  • 10520 wyświetleń

Ślubowanie w Wąsoszu


Dnia 26.10.2006 roku uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Wąsoszu złozyli uroczyste ślubowanie w obecności rodziców, nauczycieli i młodzieży szkolnej. Uroczystość uświetnił Polonez w wykonaniu uczniów.

Komentarze (13)

dajcie jakies fotki...prosze

czemu nie ma fotek....wiem ze to porządna szkola i u nich zawsze jest super przygotowane,,,

dajcie jakies fotki prosza gimnazjalisci z wasosza

ludzie czemu nie daliscie fotek prosimy dajcie chcemy zobaczyc ???

Była to wspaniała uroczystość. Dzieci pięknie zaprezentowały się w tańcu. Ubrane były elegancko w stroje o barwach narodowych. W ich wykonaniu polonez wzbudził wiele emocji, wspomnień, a nawet łez.

Dajcie więcej fotek!prosi o to przyszła uczennica gimnazjum w Wąsoszu....

Wyrazy podziękowania za przygotowanie uczniów należą się Pani Wychowawczyni. Gdyby nie Ona tak wspaniałej uroczystości byśmy nie przeżyli. W tę uroczystość włożyła Pani dużo cierpliwości, pomysłowości, a przede wszystkim serca, za które serdecznie dziękujemy.

Polonez hihihihi wydaje mi się, że to raczej taniec bardzo wyniosły i w szkole podstawowej to lekka przesada aby go tańczyć, uważam że dzieci w tym wieku powinni tańczyć raczej jakiś taniec ludowy. ktory jest prostszy i nie gardzi tak doniosłym i uroczystym tańcem, który jest dumą naszego Narodu, bardziej kojarzy mi się om,z wejściem w dorosłe życie.

Nie zgadzam się z Tobą Ewo! Uczestnicząc w tej uroczystości taniec ten wzbudził we mnie wielką radość i wzruszenie. To dobrze, że już w szkole podstawowej dzieci zapoznawane są z historią, wychowaniem patriotycznym. Cała uroczystość była niezwykła i towarzyszył jej podniosły nastrój.

tam był mój brat ta ja wszystko bobrze widziałem zreszto na jednym ze zdięć jestem żeby go rozpoznać trzeba mieć dobre oczy ale oto pare szczegułów żeby mnie odnależć:1jestem na jednym ze zdięć 2 stoją tam trzy dziewczyny(a ja byłemjaka czwarty ale tylko jeden z chłobców).
Także sie nie zgadzam z EWO.

Pozdro dla wszystkich z podstawówki z Wąsosza!!:-)

Jesteście super!!

trzeba chylić czoło przed dzieciakami a przede wszystkim przed wychowawczynią że tak z nimi wypracowała ten pokaz,wiem bo mój syn Kuba występował,brawo pani Bożenko!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.