wtorek, 28 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 10771 wyświetleń

Łomża Beer Festival 2009

Marka piwa Łomża organizuje II edycję cyklu letnich imprez plenerowych pod nazwą Łomża Beer Festival. Na przełomie czerwca i lipca w ramach cyklu zostanie zorganizowanych 4 plenerowych wydarzeń w miejscowościach: Łomża (13.06.), Olsztyn (20.06), Siedlce (27.06), Ełk (11.07). Wystąpią w nich kolejno: Budka Suflera, Perfect, Kayah, T.Love, Doda. Imprezy rozpoczynać się będą o godz. 16.00 i potrwają do godz. 24.00 (zamknięcie ogródków piwnych).

 W programie m.in. zaplanowano występy zespołu coverowego Kararockers, który nie tylko odtworzy znane i lubiane piosenki, ale także zaprosi publiczność do popularnej zabawy karaoke, grając na żywo uczestnikom największe polskie przeboje. Przewidziano także liczne konkursy i animacje dla publiczności. Jedną z największych atrakcji będzie budowanie ogromnej konstrukcji ze skrzynek na butelki o kształcie „Mega Butelka Łomży”, już od godziny 16. Do tej zabawy zaproszeni zostaną uczestnicy festiwalu, spośród których wyłoniona zostanie „ekipa budowniczych“. Za właściwy montaż skrzynek i ich mocowanie będzie odpowiedzialny „Super Łomża Team”  – osoby posiadające uprawnienia do prac na wysokościach, przestrzegające zasad bezpieczeństwa i BHP. Prace będą wykonywane przy odpowiednim zabezpieczeniu (kaski, uprzęże). 4 drużyny, przy aktywnym wsparciu publiczności, będą rywalizować między sobą o to, która z nich jako pierwsza zakończy budowę swojej „ściany”. Uczestnicy zostaną obdarowani nagrodami. Gotową konstrukcję będzie można podziwiać do niedzielnego poranka.

 Każdy wieczór zwieńczy koncert Gwiazdy. Wszystkie imprezy poprowadzi Marek Rusinek, który obecnie współpracuje z Radiem RMF MAXXX. Znany jest ponadto ze współpracy z RMF FM (program "Zaskocz mnie"), a także z prowadzenia wielkich koncertów z cyklu "Inwazja Mocy".

 Tegoroczny Łomża Beer Festival odwiedzi 5 miejscowości regionu:

 

Data

Miejscowość

Miejsce

Gwiazda wieczoru

6 czerwca

Białystok

Rynek Sienny

Budka Suflera

13 czerwca

Łomża

Amfiteatr, ul. Zjazd

Perfect

20 czerwca

Olsztyn

przy Hali Urania

Kayah

27 czerwca

Siedlce

nad Zalewem (Muchawka)

T.Love

11 lipca

Ełk

Plaża miejska

Doda

 

Komentarze (4)

To w Ełku Doda w końcu wystąpi 11.czerwca czy 11 lipca bo w tekś jest 11.06 a w tabelce 11 lipca ???

dzięki za poprawienie tekstu

doda to najlepiej niech nigdy nie występuje:P

DODA DODA ZRÓB MI .......

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.