czwartek, 30 maja 2024

Sport

  • 2 komentarzy
  • 3099 wyświetleń

Listopadowe sukcesy najmłodszych tenisistów MOSiR

Coraz lepsze wyniki na turniejach wojewódzkich zaliczają najmłodsi tenisiści stołowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie. Za sprawą listopadowych startów w turniejach wojewódzkich Liwii Pieńczykowskiej i Janka Strzałkowskiego można powiedzieć, że po osiągnięciach w ostatnich latach kadetów, juniorów i seniorów rośnie młoda generacja sportowców.


Na podstawie niżej wyszczególnionych wyników należy stwierdzić, że wśród startujących zawodniczek i zawodników w turniejach wojewódzkich i międzywojewódzkich najmłodszy tenisista MOSiR Janek Strzałkowski potwierdza postępy w swojej grze odnosząc m.in. w Białobrzegach trzy zwycięstwa, a Liwia Pieńczykowska wygrała drugi wojewódzki turniej klasyfikacyjny w swojej kategorii oraz była w czołówce w młodziczkach, kadetkach, juniorkach i obecnie jest trzecią zawodniczką w rankingu wojewódzkim POZTS i 54 w rankingu ogólnopolskim PZTS na 396 sklasyfikowane żaczki. 

 

Pieńczykowska Liwia  - 1 miejsce Grand Prix Podlasia 2023  kat. żaczki (29.10.23)

Strzałkowski Janek  - 12 m. Grand Prix Podlasia 2023 kategoria żacy

Pieńczykowska Liwia   - 5 m. II Grand Prix Woj. młodziczek (12.11.23 r.)

Pieńczykowska Liwia   - 1 m. w II Grand Prix Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym w kat. żaczek

Pieńczykowska Liwia  - IX m. w II Grand Prix Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym w kat. kadetek i juniorek (19.11.23 r)

Janek Strzałkowski  - VII m. kat. uczniów klas I-III Memoriał W. Borysa (25.11.23 r.)

Pieńczykowska Liwia  - III m. kat. dziewcząt klas IV-VI Memoriał W. Borysa

Janiszewski Sebastian  - VII miejsce w kat. open (37 startujących) Mem. W. Borysa.

   

Komentarze (2)

Brawa wielkie coraz więcej młodych na treningach a i jak czytam wyniki znaczące!

dzięki MOSiR młodzież i dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania w tej pięknej dyscyplinie sportowej, a mają oni wspaniałych rodziców i trenera

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.