Kultura i rozrywka

  • 9 komentarzy
  • 13859 wyświetleń

Lato w Rajgrodzie - wideo

Weekend 21 - 22 lipca br. przebiegał p.h. "Lato w Rajgrodzie".

W sobotę odbywały się regaty żeglarskie i turniej piłki plażowej. Następnie na ustawionej scenie przez kilka godzin przybywającym na Górę Zamkową czas umilały występy muzyczne. Wieczorem chętni bawili się na dyskotece pod gwiazdami.

Niedzielnego ranka można było obserwować ćwiczenia służb ratowniczych w okolicach rajgrodzkiej plaży miejskiej. Strażacka grupa wodno - nurkowa, policyjny patrol wodny, Pogotowie Ratunkowe oraz ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego trenowali m.in. wydobywanie osób z wody. W ramach festynu rodzinnego, który jest częścią projektu KP PSP w Grajewie pod nazwą "Woda, ach ta woda", kilkadziesiąt wybranych osób wzięło udział w szkoleniu, które dotyczyło zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą oraz udzielania pierwszej pomocy.

Na piknik przybywało coraz więcej osób, które oglądały kolejne występy muzyczne, zdobywały nagrody w konkursach, dzieci korzystały z parku rozrywki. Gwiazdą wieczoru był zespół "Wanda i Banda". Rajgrodzka publiczność wspaniale reagowała na to co dzieje się na scenie, szybko dała się porwać artystce do świetnej zabawy. Oglądający wspólnie w Wandą Kwietniewską nucili, śpiewali i tańczyli, szczerze nagradzając muzyków oklaskami.

fot. e-Grajewo.pl

 

Komentarze (9)

na 22 przystojny strazaczek

Było super! Jak straż organizuje imprezę, to zawsze jest super!!!

Radzę obejrzeć 1 filmik od minuty 5:10 do 5: 25.. dla niewtajemniczonych choć ufam jest ich niewielu szyld na rybałówce mówi wszystko.. proszę spojrzeć co i kogo wybraliście !!! Gospodarz po khm khm .... !!! Żal że tego nikt nie widzi !!! pomost sypie się że wstyd kogokolwiek tam prowadzić. Jestem turystką takiego niechlujstwa nie widziałam dawno. Więcej tu nie przyjadę ! Wstydź się Panie Burmistrzu ! Szkoda pieniędzy na taki wypoczynek w takim syfie. Nie ma się czego chwalić. A jeśli chodzi o "apel" to chyba głupcy dadzą się na takie " coś" nabrać . Rajgrodziacy zróbcie coś z tym macie pięknie położone miasteczko !!

Na referendum i tak idziemy panie burmistrzu bo takich festynów powinno być więcej w Rajgrodzie by było wtedy więcej turystów a co za tym idzie więcej kasy w gminie

Do "Kasia" , koncerty organizował ktoś inny niż straż...

turystka pewnie jesteś w opozycji i piszesz propagandę

Rajgród by chciał cała kase dla siebie !

Chcemy burmistrza ze wsi !!

Do "q" płytkie myślenie! Ja tez przyjechalam do Waszego Rajgrodu pare dni temu z sentymentu i odwiedzic rodzine ! Piekne tereny ale to co zastalam bardzo mnie zdziwilo. Rozumiem ze gmina moze podupasc, moje wspomnienia mogly wyidealizowac to miasteczko ale udajac sie na plaze i widzac jakis apel a obok zrujnowany pomost to przepraszan tylko my przyjezdni to widzimy? Troche smieszne prawda? Robcie sobie co chcecie ale takim balaganem turysto w raczej nie przyciagniecie.

Do turystka; Rzeczywiście, obejrzałam,mnie to nie zaskoczyło ,w naszej gminie to norma.To jest właśnie brak gospodarności!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.