Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 11498 wyświetleń

Kronika policyjna 997

1. Kradzież mercedesa

W nocy z 27/28 października br. w Grajewie na os. Południe z niestrzeżonego parkingu osiedlowego przy bloku nr 53 złodziej ukradł samochód marki Mercedes 123 D koloru białego.

2. Złodzieje krów 

Tej samej nocy w miejscowości Popowo (gm. Grajewo) złodzieje ukradli 4 krowy maści czarno - białej. W obydwu przypadkach osoby będące świadkami zdarzeń prosimy o kontakt z naszą jednostką, zapewniamy anonimowość.

3. Szczęście w nieszczęściu

W nocy z 27/28 października br. na drodze 61 za mostem na rzece Ełk został ujawniony samochód marki Volkswagen Bus na estońskich numerach rejestracyjnych. Okazało się, że kierowca samochodu zasłabł w trakcie jazdy. Tylko dzięki pasażerowi nie doszło do tragedii. Kierujący po przewiezieniu do szpitala zmarł, a prawdopodobną przyczyną jego śmierci był zawał serca.

4. Rowerzysta rekordzista

28.10.2006r. około godziny 15 na ulicy Mickiewicza w Grajewie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego rowerem. Wynik badania alkomatem wykazał 3,35 promila. Rowerzysta twierdził, że wypił tylko jedno piwo.

e-Grajewo.pl

piątek, 19 lipca 2024

Weekend w Rajgrodzie

Komentarze (5)

Panie KOMENDANCIE POLICJI. Dlaczego do tej pory nie zorganizowano w Grajewie porządnej czystki wśród kierujacych rowerami po ulicach i chodnikach tego miasta. Conajmniej 90 procent kierujacych rowerami nie posiada do tegop stosownych upranień. Ulicami jeżdża stare babki i inni którzy rowerami nie opowinny jeździć, Grajewo to nie wiocha. JULIANI / burmistrz Nowego Jorku / tez porządki zaczynał od najmniejszych uchybień i doprowadził miaststo z pierwszej na 156 pozycje najbardziej zagrożonych miast USA. W Grajewie poanowie radni tylko nabijają sobie kieszenie posiedzeniami, które do niczego nie prowadziły. Popis dla nmowych radnych. Zróbcie coś dla tego miasta aby było bezpieczne i uwolnione od dzikich watah pijanych małolatów.

to jest zajebiste piwo tez bym sie napil

a po co uprawnienia do jazdy rowerem co ???;/;/;/

Niech nie śpią w nocy pod mleczarnią na ul. Konopskiej tylko pilnują naszych samochodów!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.