wtorek, 28 maja 2024

997

  • 5 komentarzy
  • 9497 wyświetleń

Kronika policyjna 997

WYBRANE ZDARZENIA Z TERENU DZIAŁANIA KPP GRAJEWO od 28.02.2005r. do 06.03.2005r.

1. Kradzież telefonu komórkowego
W dniu 01.03.2005r. mieszkaniec Ełku powiadomił tut. KPP, iż przebywając w Grajewie w sklepie spożywczym na Os.Południe nieznany mu sprawca dokonał kradzieży jego telefonu komórkowego marki NOKIA 6100 o wartości 800.00 zł

2. Wybuch pieca węglowego
W dniu 01.03.2005r. ok. godz. 19.00 tut. KPP powiadomione zostało przez Straż Pożarna w Grajewie o wybuchu pieca węglowego w miejscowości Rajgród. Jest to już drugie takie zdarzenia w ostatnim czasie i do użytkowników zwracamy się z apelem o użytkowanie pieców z zachowaniem środków ostrożności.

3. Posiadanie narkotyków
W dniu 02.03.2005r. ok. godz. 11.00 policjanci KPP Grajewo zatrzymali mężczyznę w wieku lat 28, który posiadał przy sobie środek odurzający w postaci amfetaminy. W/wym. przedstawiono zarzut nielegalnego posiadania narkotyków.

4. Kradzież mienia
W dniu 04.03.3005r. Posterunek Policji w Szczuczynie został powiadomiony o kradzieży komputera przenośnego Laptop o wartości 3000 zł , kradzież zgłosił mieszkaniec Łomży, który przebywał w miejscowości Szczuczyn.

5. Kradzież telefonów komórkowych
Mieszkaniec Grajewa w dniu 05.03.2005r. powiadomił o kradzieży dwóch telefonów komórkowych, które to zostały mu skradzione z jego mieszkania. W powyższej sprawie po przeprowadzeniu czynności procesowych ustalono, iż przedmiotowej kradzieży dokonali dwaj mieszkańcy Grajewa.

Ponadto odnotowano 8 kolizje drogowe, gdzie kierujący pojazdami mechanicznymi nie zastosowali szczególnych środków ostrożności w związku z panującymi trudnymi warunkami atmosferycznymi w wyniku czego doszło do tych kolizji.
Policjanci KPP Grajewo ujawnili i zatrzymali także 6 nietrzeźwych kierujących.

Apelujemy do mieszkańców naszego powiatu o zachowanie szczególnych środków ostrożności w trakcie poruszania się ulicami naszych miast i miejscowości z uwagi na panujące trudne warunki atmosferyczne co powoduje dużą ilość zdarzeń drogowych. Ponadto odnotowano także kolizje drogowe w związku z niedostosowaniem prędkości pojazdu do panujących trudnych warunków atmosferycznych . Apelujemy o ostrożność i rozwagę.

Szanowni mieszkańcy powiatu grajewskiego!
Z uwagi na panujące warunki atmosferyczne, niską temperaturę apelujemy o pomoc osobom szczególnie narażonym w tym trudnym okresie – osoby samotne, nieporadne, bezdomne – przebywające w najbliższym otoczeniu. Okazana pomoc i poinformowanie Policji o takiej osobie może uchronić ja przed najgorszym.

mł.asp.Andrzej Łagodziński


środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (5)

(...)W/wym. przedstawiono zarzut nielegalnego posiadania narkotyków.


Czy na rkotyki mozna posiadać legalnie????!!!! Prosze o odpowiedz!!

W tym kraju niedlugo wysrac sie nie bedzie mozna legalnie

Taki spis naszych uczynków, przydaje się nietylko w dniach Rekolekcji, ale i ku przestrodze naszych wierny par... w dni powszedne.

ZŁODZIEJE, JAKIS PORZADNY CZLOWIEK CHARUJE , ABY KUPIC SOBIE JAKIWS FAJNY TELEFONIK ALBO LAPTOP, A TU JAKIS OBDARTUS MU GO UKRADNIE, SZCZYT CHAMSTWA!!! tYCH WSZYSTKICH ZLODZIEJI DO WIEZIENIA, BYSCIE SIE ZA ROBOTE WZIELI, A NIE TYLKO PILI NAJTANSZER WINO I KRADLI TELEFONY, SAMI SE ZAROBCIE!!!!

Pawle można posiadać narkotyki legalnie np. morfine jako silny środek przeciwbólowy.A w artykule popełniono błąd gdyż amfetamina nie jest środkiem odurzającym lecz psychodysleptycznym

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.