sobota, 25 maja 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 5094 wyświetleń

Kronika policyjna

Wczoraj podlascy policjanci zatrzymali 17 sprawców przestępstw, w tym 5 nietrzeźwych kierowców. W ręce mundurowych wpadło 17 poszukiwanych. Na drogach w wypadku 1 osoba została ranna. Policjanci interweniowali 406 razy.

 

 

Policjanci zatrzymali 20-latka podejrzanego o kradzież i kradzież z włamaniem. Mężczyzna jednej nocy włamał się na dwie posesje, skąd ukradł 800 sztuk jajek, niewielką ilość gotówki, elektronarzędzia oraz rower. Dwóch pokrzywdzonych oszacowało straty na łączną sumę 3 tysięcy złotych. Decyzją sądu, 20-latek spędzi teraz 3 miesiące w areszcie.

Komentarze (3)

"W ręce mundurowych wpadło 17 poszukiwanych." Mógłby ktoś przybliżyć o co dokładnie chodzi z tą statystyka? Chodzi o faktyczne ujęcie osoby poszukiwanej czy poprostu dostarczenie kwita z sądu pod wskazany adres?

Co ty tu chcesz przekazać ciekawy ! wypocił

Tylko jak ktoś wam poda adres to zatrzymacie .Szkoda że nie umiecie odnaleźć włamywaczy co splądrowali nie jeden grajewski dom czy mieszkanie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.