sobota, 25 maja 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 14672 wyświetleń

Kronika 997 - Ku przestrodze!

Kierowca samochodu osobowego m-ki Audi, jadąc drogą Kapice - Przechody w dniu 04.07.2007 roku nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych, zjechał na pobocze, a za chwilę samochód dachował na pobliskim polu.

Był pijany. Wynik badania stanu trzeźwości to prawie 2.5 promila. W wypadku śmierć poniósł mężczyzna mieszkaniec m. Przechody, trzech innych trafiło do Szpitala.

APELUJEMY o rozwagę do wszystkich kierowców. Nie wsiadajcie za kierownicę po wypiciu alkoholu. Pamiętajcie także o zmiennych warunkach atmosferycznych, które także powodują zagrożenie na drodze.
Z poważaniem
Oficer Prasowy KPP Grajewo
mł. asp. Andrzej Łagodziński

Komentarze (6)

[*][*][*][*][*]

jak zwykle zawinil alkohol

wyjątkowy pech, samochód nie jest mocno uszkodzony, prawdopodobnie brak zapiętych pasów.

nie alkohol tylko czlowiek...

WITAM MAM PYTANIE - BARDZO MNIE TO NURTUJE DLACZEGO JEDEN Z LEKARZY GRAJEWSKICH MIMO IZ NIE MA PRAWA JAZDY CIąGLE BEZKARNIE JEZDZI SAMOCHODEM? TO CHYBA JAKAS PARANOJA NIE SADZE ZE POLICJA TEGO NIE WIDZI NAPEWNO SZANOWNI POLICJANCI WIECIE O KIM MOWA O PEWNYM ORDYNATORZE

nie pierwszy wypadek w tym miejscu!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.