Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 12440 wyświetleń

Kronika 997

Informuję, iż w wyniku podjętych działań policyjnych zatrzymany został sprawca zniszczenia mienia na Os. Południe, które miało miejsce w nocy z 6/7.12.2008 r., gdzie w wyniku oddanych strzałów, wybita została szyba w samochodzie Hyundai oraz szyby w oknie jednego z mieszkań. Sprawca zniszczenia mienia to 21 – letni mieszkaniec gm. Siemiatycze, czasowo mieszkający u rodziny w Grajewie. Młodemu mężczyźnie zostały przedstawione zarzuty za przestępstwo z art. 288§ 1 kk, za które grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Broń pneumatyczna, z której strzelał sprawca została zabezpieczona przez policjantów do prowadzonego dochodzenia.


09.12.2008 r.
- o godzinie 7:00 mieszkanka Grajewa zgłosiła, że w nocy z w 8/9.12.2008 r. z parkingu przyblokowego na Os. Centrum skradziony został samochód osobowym m-ki Seat o wartości 25 tysięcy zł na szkodę zgłaszającej.

- o godzinie 17:20 mieszkanka gminy Grajewo poinformowała, że w dniu 04.12.2008 r. na targowicy miejskiej, z torebki skradziono jej kosmetyczkę z dowodem osobistym, prawem jazdy oraz pieniędzmi w kwocie 120 zł.

10.12.2008 r.
- o godzinie 8:40 na drodze Wąsosz – Żebry doszło do kolizji drogowej. Kierujący samochodem osobowym m-ki Ford, mieszkaniec gm. Wąsosz, nie dostosował prędkości do warunków atmosferycznych, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym autobusem m-ki Mercedes kierowanym przez mieszkańca gm. Radziłów. Obaj kierujący byli trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

11.12.2008 r.
- o godzinie 13:10 w miejscowości Kacprowo zatrzymano 21- letniego mężczyznę – poszukiwanego w celu doprowadzenia do Aresztu Śledczego.

- o godzinie 15:55 na skrzyżowaniu ulic Ełckiej i Dwornej doszło do kolizji drogowej. Kierująca samochodem osobowym m-ki Volkswagen, mieszkanka Grajewa, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu podczas zmiany pasa ruchu kierującemu samochodem osobowym m-ki Volkswagen mieszkańcowi gminy Rajgród i doprowadziła do zderzenia tych pojazdów. Za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem karnym.  ( foto: 4,5,6 )

12.12.2008 r.
- o godzinie 14:10 mieszkanka Grajewa zgłosiła, ze ok. godz. 14 – tej w jednym ze sklepów przy ul. Ełckiej, z torebki damskiej skradziono je portfel wraz z dowodem osobistym, prawem jazdy, kartą bankomatową banku PKO BP, kartami z aptek i pieniędzmi w kwocie 130 zł. 

13.12.2008 r.
- o godzinie 11:50 dyżurny KPP został powiadomiony przez pracownika marketu przy ul. Dwornej o tym, że ujęty został sprawca kradzieży produktów spożywczych. Okazał się nim mieszkaniec Grajewa. Skradzione produkty wartości 8 zł, w stanie nienaruszonym, zostały zwrócone do sklepu. Mężczyznę ukarano mandatem karnym.


mł. asp. Joanna Kiluk
15.12.2008 r.
 - o godzinie 17.30 doszło do potrącenia starszej kobiety przez kierowcę srebrnego Poloneza. Do zdarzenia doszło na ul. 9PSK w Grajewie ( foto: 1,2,3 ). Poszkodowana trafiła do szpitala. 18-letni kierowca Poloneza prawdopodobnie był pod wpływem narkotyków. Policja ustala dokładne przyczynny wypadku. .
e-Grajewo.pl

Komentarze (5)

aaa o Szczuczynskim gwalcicielu grasującym po cmentarzu nic nie ma ...pewnie nie moga go zlapac

Nie wiem jak mogło do tego dojść bo ślisko nie było ponieważ o godz.19.30 widziałem piaskarkę w Grajewie posypującą ulice

Zgadza sie o 19:30 ! Zwróć uwagę że zdarzenie mialo miejsce 2 godziny wczesniej, a droga byla sliska.

a sprawcy pobicia przy pedzacym kroliku w grajewie 150 metrow od budynku policji nie ma...choc wiedza kto to zrobil . chlopak o maly wlos nie zszedl z tego swiata..co tuy jest grane panowie policjanci...czy ktos kogos kryje?

W Grajewie przejść przez przejśćie żeby jakiś pojazd przepuścił to jak wygrać w totka.Panowie policjanci miejcie oko na przejścia .DZIĘKI

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.