Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12393 wyświetleń

Kronika 997

22.10.2007 r.
- o godzinie 12:40 na ulicy Wojska Polskiego miała miejsce kolizja drogowa. Kierujący samochodem osobowym m-ki Mazda mieszkaniec Grajewa podczas manewru omijania doprowadził do bocznego zderzenia z samochodem m-ki Volkswagen Transporter kierowanym przez mieszkańca Łomży. Uczestniczy zdarzenia byli trzeźwi Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

23.10.2007 r.
- o godzinie 02:45 mieszkanka Grajewa poinformowała, o tym, iż podczas snu domowników, n/n sprawca otwierając okno, wszedł do domu i dokonał kradzieży torebki właścicielki z dowodem osobistym, dowodem rejestracyjnym pojazdu oraz kartami płatniczymi. Został spłoszony przez system alarmowy.

- o godzinie17:45 w Rajgrodzie na ulicy Warszawskiej zatrzymano nietrzeźwego kierującego samochodem m-ki Żuk mieszkańca Rajgrodu, który miał 1,91‰ alkoholu w organizmie.

25.10.2007 r.
- o godzinie 20:30 mieszkanka Grajewa poinformowała o kradzieży wózka dziecięcego Taco City Voyager pozostawionego na klatce schodowej bloku nr 24 na Oś. Południe o wartości 900 zł, na szkodę zgłaszającej.

Apel do mieszkańców – wszystkie osoby, które posiadają informacje na temat wyżej wymienionych kradzieży proszone są o kontakt z dzielnicowym, nr 997 lub nr Policyjnego Telefonu Zaufania – 272 – 22 22.

 - o godzinie 21:00 w Grajewie zatrzymano osobę poszukiwaną - 30 letniego Sylwestera S. poszukiwanego listem gończym w celu doprowadzenia do Aresztu Śledczego.


Oficer prasowy KPP w Grajewie informuje:

W związku ze zbliżającym się Świętem Zmarłych w rejonie cmentarza Parafialnego i Komunalnego w Grajewie w dniach 01.11.2007r. – 02.11.2007 r. od godziny 6:00 do godziny 20:00 wprowadza się następujące zmiany w organizacji ruchu drogowego:

1. Po obu stronach ulicy Szkolnej od skrzyżowania z ulicą Pułaskiego do końca parkanu cmentarza Parafialnego ulicą Przemysłową obowiązuje zakaz zatrzymywania pojazdów.

2. Na ulicy Pułaskiego wprowadza się ruch jednokierunkowy od ulicy Szkolnej do skrzyżowania ulic Pułaskiego, Bema, Sportowa.

3. Od skrzyżowania ulic - Bema, Sportowa, Pułaskiego wprowadza się zakaz wjazdu pojazdów na ulicę Pułaskiego w kierunku ulicy Szkolnej.

4. Wyjazd z parkingów usytuowanych przy ulicy Pułaskiego ulicami Bema, Sportowa.

Apelujemy o szczególną ostrożność podczas poruszania się po drogach i zwracanie uwagi na dodatkowe znaki drogowe, które pojawią się w pobliżu cmentarzy w Grajewie ( znaki – „zakaz zatrzymywania się”, „zakaz wjazdu” i „droga jednokierunkowa”)

W związku z tym, iż w czasie Święta Zmarłych wielu z nas opuszcza swoje miejsce zamieszkania, i podróżuje odwiedzając groby bliskich apelujemy do mieszkańców – o odpowiednie zabezpieczenie mieszkań przed kradzieżami (zamknięcie drzwi, okien itp.) oraz pożarami (wyłączenie odbiorników prądu, gazu nie pozostawianie małoletnich dzieci bez należytej opieki), w miarę możliwości zaangażowanie sąsiadów, aby podczas naszej nieobecności zwracali uwagę na domostwa i mieszkania.
 Prosimy o zachowanie szczególnej czujności podczas przejazdów środkami komunikacji w celu ustrzeżenia się przed kradzieżami kieszonkowymi; nie pozostawianie w pojazdach zaparkowanych przy cmentarzach, jak też przy nagrobkach wartościowych rzeczy, które mogłyby stać się przedmiotem kradzieży, unikanie samotnego przebywania na terenie cmentarzy w późnych godzinach wieczorowo – nocnych.


sierż. Joanna Kiluk

piątek, 19 lipca 2024

Weekend w Rajgrodzie

Komentarze (2)

ale żeby ukraść dziecku wózek- to już żenada...

no właśnie to żenada

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.