środa, 25 maja 2022

Wiadomości

Kronika 997

6.12.2010 r.
Kolizja drogowa
O godzinie 9.44 dyżurny został poinformowany, że na ul. Ełckiej w Grajewie doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący lanosem  – mieszkaniec gminy Radziłów, nie ustąpił pierwszeństwa podczas zamiany psa ruchu uderzył w volvo, którym kierował mieszkaniec gminy Stawiski. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Kradzież piły spalinowej
O godz. 9.55 dyżurny został poinformowany o kradzieży piły spalinowej, która miała miejsce w okresie czasu od 07.11 - 02.12.2010 roku na ul. Elewatorskiej w Grajewie.  Wartość strat właściciel oszacował na kwotę  240 zł.

Kolizja drogowa
O godzinie 20.08 dyżurny został poinformowany, że na ul. Dwornej w Grajewie doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący fordem – mieszkaniec Grajewa, nieprawidłowo wykonał manewr mijania i doprowadził do zderzeniem z fiatem, którym kierował mieszkaniec Bemowa Piskiego. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

07.12.2010 r.
Kolizja drogowa
O godzinie 20:19 dyżurny został poinformowany, że na ul. Wyspiańskiego w Grajewie doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący kia – mieszkaniec Grajewa, wpadł
w poślizg i bokiem uderzył w golfa, którym kierował również mieszkaniec Grajewa. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

10.12.2010 r.
Osoba poszukiwana listem gończym
O godzinie 0.05 w Grajewie na targowicy miejskiej przy ul. Kopernika policjanci zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Wałbrzychu.

10.12.2010 r.
Kolizja drogowa
O godzinie 16.24 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Wojska Polskiego doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący chevroletem – mieszkaniec Grajewa, podczas wykonywania manewru cofania uderzył w renault, którym kierował mieszkaniec gminy Wąsosz. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

11.12.2010 r.
Nietrzeźwa bez uprawnień
O godzinie 1.03 w Grajewie na ul. Wojska Polskiego policjanci zatrzymali do kontroli opla. Okazało się, że kierująca 24- letnia mieszkanka Grajewa była nietrzeźwa. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo wyszło na jaw, że kobieta nie ma uprawnień do kierowania.

Śmiertelne potrącenie
Około godziny 19:30 dyżurny grajewskiej Policji otrzymał informację o wypadku w rejonie miejscowości Miecze na drodze krajowej numer 61. Jak wstępnie ustalili policjanci kierowca ciężarowego dafa jadąc w kierunku Grajewa potracił idącego jezdnią pieszego. 29-letni mężczyzna zginął na miejscu. Kierowca dafa był trzeźwy. Policjanci z Grajewa ustalają szczegółowy przebieg i okoliczności wypadku.

12.12.2010 r.
Kolizja drogowa
O godzinie 9.07 dyżurny został poinformowany, że na trasie Szczuczyn - Obrytki doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący golfem – mieszkaniec Piątnicy, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do zderzenia
z volvo, którym kierował mieszkaniec miejscowości Dalekie - Tartak. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Osoba poszukiwana
O godzinie 19.25 w Grajewie na ul. Kopernika policjanci zatrzymali 35 - letniego mężczyznę, który był poszukiwany na podstawie Nakazu Doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Grajewie celem odkonwojowania do Aresztu Śledczego.
- informuje KPP w Grajewie


Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.