Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 13502 wyświetleń

Kronika 997

11.12.2009 r.
Kolizja drogowa

O godzinie 18.45 dyżurny KPP w Grajewie dostał zgłoszenie od mieszkanki gminy Szczuczyn, że na trasie Szczuczyn – Niećkowo doszło do kolizji drogowej. Kierujący samochodem osobowym marki Audi nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego doszło do uszkodzenia lusterek w obu pojazdach. Uczestnicy byli trzeźwi, sprawcę ukarano 100 zł mandatem karnym,

Zniewaga funkcjonariusza
O godzenie 20.20 w Szczuczynie w momencie, gdy Policjanci podjęli interwencję w miejscu publicznym dwóch mieszkańców w wieku 18 i 22 lata, wobec funkcjonariuszy użyli słów powszechnie uznawanych za obelżywe. Przy czym jeden ze sprawców groził policjantom utratą życia, stawiał również opór podczas wykonywania przez nich czynności służbowych. Nastolatkowie za swój czyn odpowiedzą przed Sądem, grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

12.12.2009 r.
Kolizja drogowa

O godzinie 12.00 dyżurny KPP w Grajewie został poinformowany o kolizji drogowej na ul. Kopernika. Kierujący pojazdem osobowym marki Skoda mieszkaniec Grajewa wykonał nieprawidłowo manewr zmiany pasa ruchu, w wyniku czego uderzył w tył samochodu marki Ford Escord, którym kierował mieszkaniec Grajewa. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

13.12.2009r.
Kolizja drogowa

O godzinie 12.15 mieszkanka Warszawy telefonicznie poinformowała dyżurnego KPP Grajewie o kolizji drogowej w Rudzie. Mieszkaniec Prostek kierujący Fiatem nie zachował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego, w wyniku czego najechał na tył samochodu marki Audi A4 kierowanego przez mieszkankę Warszawy. Kierowcy byli trzeźwi, sprawcę ukarano mandatem karnym.

14.12.2009 r.
Kolizja drogowa

W Grajewie przy ulicy 9 PSK przy sklepie spożywczym. Kierujący samochodem osobowym marki Skoda mieszkaniec Białegostoku nie zachował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego w wyniku czego najechał na tył pojazdu samochodu osobowego marki BMW, którym kierował mieszkaniec Grajewa. Kierujący trzeźwi. Sprawca ukarany mandatem karnym.

Kradzież z włamaniem
O godzinie 12.05 mieszkaniec Szczuczyna poinformował dyżurnego KPP, że w dniach 13-14 XII 2009 r. nieznany sprawca na ul. Kilińskiego dokonał włamania do piwnicy. Ukradł z tamtąd 10 kg cukry oraz dwa opakowania proszku do prania. Łączna wartość strat - 100 zł.

Kolizja drogowa
O godzinie 18.55 dyżurny KPP w Grajewie został telefonicznie poinformowany przez mieszkańca Grajewa, że na ul. 9 PSK doszło do kolizji drogowej. Mieszkaniec Grajewa kierujący samochodem osobowym marki VW Golf nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, w wyniku czego uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd tej samej marki. Sprawca kolizji był trzeźwy, został ukarany mandatem karnym.

15.12.2009r.
Kolizja z rowerzystą

Około godziny 9.00 przy ul. Wojska Polskiego rowerzysta omijając samochód osobowy m-ki Skoda, zahaczył o pojazd. Uczestnikiem zdarzenia był szesnastolatek, doznał on ogólnych potłuczeń ciała.

Komentarze (2)

ale jak juz nasi prawi wspaniali funkcjonariusze groaza zwyklym szarym obywatelom to za ich zachowanie nic im nie grozi ... policyjne i koscielne panstwo pelne absurdow ...

I to prawda jest szczera - on do Ciebie z "mordą", jak cham, a Ty jeszcze musisz uważać, bo szanowny pan policjant się obrazi... Znając życie, to na pewno najpierw gliniarze napadli na chłopaków z wulgarnymi słowami, za co oni odpowiedzieli tym samym... i mieli rację.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.