czwartek, 18 sierpnia 2022

Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 8878 wyświetleń

Kramarzewskie Jasełka


8 stycznia 2012 r. w kościele parafialnym w Radziłowie zgromadzeni wierni mieli okazję obejrzeć jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Kramarzewie.

Przedstawienie przygotowane pod kierunkiem ks. Roberta Ugniewskiego i nauczycieli z kramarzewskiej szkoły stanowiło kunsztownie dobraną mieszankę elementów religijnych, przez które przebijały się sceny z postaciami znanymi nam z bajek.

Dynamika akcji, wielobarwność postaci, stroje i rekwizyty uczyniły występ pokazem, który z pewnością spodobał się zgromadzonym w świątyni wiernym. Wyrazem tego były gromkie brawa którymi zostali nagrodzeni mali artyści.

fot. SP Kramarzewo

czwartek, 18 sierpnia 2022

Prostki Dożynki gminne 2022

czwartek, 18 sierpnia 2022

Tykocińska Biesiada Miodowa 2022

Komentarze (4)

jakie śliczne postacie,szkoda,że takie małe

Gratuluję i pozdrawiam Kadrę i Artystów.

Więcej zdjęć w portalu Gimnazjum w Radziłowie - Radziłów ON LINE. Galeria zdjęć Gimnazjum w Radziłowie: Kramarzewskie Jasełka (http://radzilow.net/?id=1&nr=251)

bo to są nasze dzieci wszystkie brały udział nie tylko wybrani nie wspomnę że oprawa muzyczna też była w ich wykonaniu tu nie ma lepszych i gorszych wszystkie są nasze i takie same byliście wspaniali gratulacje dla ks Roberta i kadry z Kramarzewa

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.