Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 11063 wyświetleń

"Kosówka - 2007"

 Komenda Hufca „Biebrzańskiego” im. 9 PSK w Grajewie uprzejmie informuje, że w dniu 21 kwietnia 2007 r. ( sobota ) tradycyjnie, już po raz 30 organizuje pieszy Rajd Szlakiem Miejsc Pamięci Narodowej „Grajewo-Bogusze-Kosówka”. Celem rajdu jest złożenie hołdu bestialsko pomordowanym żołnierzom i osobom cywilnym na terenie naszego powiatu oraz uczczenie ich pamięci. W upamiętnionych miejscach kaźni uczestnicy rajdu modlą się, składają kwiaty, zapalają znicze i  mają okazję do wysłuchania relacji naocznych świadków tych tragicznych wydarzeń. Jest to więc również swoista lekcja historii.
W związku z powyższym zapraszamy do udziału w rajdzie wszystkich chętnych meiszkańców miasta, a w szczególności harcerzy, zuchów, kombatantów, lokalne wladze oraz  młodzież szkolną niezrzeszoną (grupy z nauczycielem).

Wszystkie bliższe informacje w dołączonym Regulaminie.
 
Do zobaczenia na trasie rajdu
Komandant Hufca
phm. Tomasz Dudziński

wtorek, 5 grudnia 2023

Wieści z Niećkowa

poniedziałek, 4 grudnia 2023

SYLWESTER W RAJSKIM STYLU!

Komentarze (2)

siemka ja byłam w tamtym roku polecam wszystkim wypad na taki rajd achecam rozmawiajcie z nauczycielami a nawet sami wybierzcie sie pozdrawiam

ja od 11 lat chodzę, polecam wszystkim

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.