środa, 5 października 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11016 wyświetleń

Kontrola drzewostanu

Zamieszanie jakie wywołały drzewa, które runęły podczas tegorocznych Dni Grajewa 2006 zaowocowało  kontrolą drzewostanu na terenie całego miasta. Akcję prowadzą pracownicy Zakładu Wodociągów i Kanalizacji, Zieleni Miejskiej oraz profilaktycznie Straż Miejska.

- Pracownicy sprawdzają przede wszystkim stan drzewostanu w miejskich parkach, oczywiście na początku zleciliśmy kontrolę drzew na klubie Hades – powiedział Waldemar Remfeld, z-ca burmistrza Grajewa.

Tytułem komentarza. Szkoda, że w naszym mieście kontrole drzewostanu odbywają się wyłącznie pod naciskiem niedoszłej tragedii. Tak było w czerwcu br., gdy na os. Południe runęło ze starości kilkutonowe drzewo. Drzewo znajdujące się w zasobach SMLW, zdaniem mieszkańców osiedla powinno być dawno usunięte. Tak jest i dziś, gdy wszyscy jeszcze mamy w pamięci powalone drzewa na klubie Hades. Cóż mądry Polak, po szkodzie ...


e-Grajewo.pl

wtorek, 4 października 2022

89-letnia białostoczanka uwierzyła oszustowi

wtorek, 4 października 2022

Obwieszczenie Starosty Grajewskiego

Komentarze (2)

Ale w Grajewie zaraz odezwa się pseudo Zielonii, dla których drzewko to wiara... odważna decyjza przed wyborami...

Oto właśnie chodzi panie burmistrzu - o to chodzi. Wszystko to, co czyni człowiek powinno być wykonywane z rozmysłem, w trosce o dobro człowieka i przyrody. Drzewo nawet „złote” nie może zagrażać bezpieczeństwu mieszkańcom ani ich posiadłościom. Cieszę się bardzo, że powołana komisja dopilnuje zasadności działań w „wychwaszczaniu” drzew z myślą o nasadzeniach. Pamiętajmy- zielonym do góry! Pozdrawiam bardzo mile.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.