Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 10969 wyświetleń

Konkurs wiedzy o rolnictwie

27 kwietnia 2012 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku odbył się "Wojewódzki konkurs wiedzy o rolnictwie i obszarach wiejskich”. Patronat honorowy nad konkursem objął Marszałek Województwa Podlaskiego.

Konkurs miał na celu popularyzację wiedzy na temat rolnictwa i Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 w tym Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Wzięli w nim udział zwycięzcy etapu szkolnego z 16 szkół ponadgimnazjalnych o profilu rolniczym.

Nadzorowanie i wyłonienie zwycięzców było zadaniem komisji w składzie:
-    Ewa Kulikowska – dyrektor Departamentu Rolnictwa i Obszarów Rybackich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.
-    Zdzisław Jurkiewicz – starszy ekspert Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży.
-    Jan Zalewski – dyrektor Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.


Pierwsze miejsce zajął Filip Karwowski - uczeń klasy trzeciej w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa. Serdecznie gratulujemy uczniowi zajęcia tak znaczącej pozycji.


To już drugi sukces uczniów z ZS w Niećkowie na przełomie miesiąca. 22 marca 2012 roku w rozegranym w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie Konkursie Wojewódzkim "Bezpieczna Praca w Gospodarstwie Rolnym” pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego Mariusz Zieliński – uczeń klasy czwartej technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa w Zespole Szkół w Niećkowie - zdobył główną nagrodę pokonując 20 rywali ze szkół rolniczych województwa. Obu uczniów do konkursów przygotowała p. mgr inż. Stefania Cieplińska. Dyrektor ZS w Niećkowie składa serdeczne gratulacje uczniom i opiekunowi.

wtorek, 9 sierpnia 2022

Karaoke w GCK

wtorek, 9 sierpnia 2022

Warsztaty "Wakacyjna biżuteria"

Komentarze (4)

Pani Profesor dba o uczniów jak zawsze :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.