piątek, 29 września 2023

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 1163 wyświetleń

Konkurs pod hasłem: "Mam tę Moc!"

Czy można połączyć pasję z     pomysłem na siebie – dlaczego nie? Najlepszym przykładem jest Szymon Liniewski tegoroczny absolwent Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie, który znalazł się w gronie zwycięzców ogólnopolskiego konkursu pod hasłem: „Mam tę Moc!”

 

Organizatorem współzawodnictwa była Fundacja Świętego Mikołaja, która wspiera utalentowanych uczniów.W krótkim montażu filmowym Szymon, uczeń klasy mundurowej zaprezentował swoją wymagającą, ale piękną pasję jaką jest sportowy taniec towarzyski.

 

 

 

Z głębi serca dziękujemy Fundacji, która po raz drugi doceniła talent i zaangażowanie Szymona, przekazując mu w sumie środki finansowe wwysokości 3400 złotych. Ponadto, na subkonto szkoły wpłynęła kwota 3000 złotych, która w przyszłym roku szkolnym pomoże kolejnemu uczniowi rozwinąć skrzydła.

 

 

Gratulujemy Szymonowi i życzymy, aby pasja tańca połączona ze służbą ojczyźnie stała się kluczem do jego osobistego sukcesu.

Komentarze (1)

Szymon, gratuluję!. Jesteś wspaniałym młodym człowiekiem. Również gratuluję Twoim dumnym rodzicom.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.