czwartek, 18 sierpnia 2022

Kultura i rozrywka

Konkurs Piosenki Walentynkowej

Ośrodek Kultury w Goniądzu organizuje po raz drugi Regionalny Konkurs Piosenki Walentynkowej "Miłość nie jedno ma imię".

Kochasz śpiewać? Już 11 lutego 2012 r. możesz pokazać swój wokalny talent na scenie w Goniądzu. Ubiegłoroczna, pierwsza edycja tej muzycznej imprezy przyciągnęła nad Biebrzę pięćdziesięciu młodych, zdolnych wykonawców. Laureaci poza nagrodami rzeczowymi, otrzymali też płyty z zarejestrowanym występem "live".

Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i teraz, zwycięzcy poszczególnych kategorii mogą liczyć na nagrodę w postaci bezpośredniej nominacji do udziału w tegorocznym, XII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca "Muszelki Wigier" w Suwałkach.

Jedna z zeszłorocznych zwyciężczyń goniądzkiego Konkursu - Adriana Kania z Grajewa, zdobyła w ubiegłym roku brązową Muszelkę Wigier w kategorii solistów (17 - 25 lat).


Zgłoszenia do końca stycznia 2012 r.Regulamin konkursu i karta zgłoszenia 

czwartek, 18 sierpnia 2022

Prostki Dożynki gminne 2022

czwartek, 18 sierpnia 2022

Tykocińska Biesiada Miodowa 2022

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.