Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 12376 wyświetleń

Konkurs MAT-MIX

W sobotę 6 maja br. sali gimnastycznej ZS Nr 1 odbyła się VI edycja międzyszkolnego konkursu matematycznego MAT-MIX. W konkursie udział wzięło 300 uczniów ze szkół podstawowych oraz średnich z całego powiatu grajewskiego.

Konkurs przeprowadzono w czterech kategoriach wiekowych: klasy III-IV i V-VI szkoły podstawowej oraz klasy I-II gimnazja i klasy III gimnazjum – I szkoły średnie.

Pytania testowe zostały przygotowane przez wykładowcę Uniwersytetu w Białymstoku, Marka Pisarskiego.

- Ideą konkursu jest rozwijanie umiejętności młodych matematyków. Nasz konkurs pokazuje jak dużo młodych ludzi interesuje się matematyką. Co roku gościmy kilkaset uczestników, dla których matematyka jest pasją powiedziała Krystyna Żyła, dyrektor PG Nr 2 w Grajewie.

Ogłoszenie zwycięzców konkursu oraz uroczyste rozdanie nagród nastąpi 16 maja o godz. 16 na sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum nr 2 w Grajewie. Konkurs zorganizowały dyrekcje grajewskich szkół - PG Nr 2, SP Nr 2 i ZS Nr 1. 

e-Grajewo.pl

foto SP nr 2 Grajewo

Komentarze (5)

Widzę że sie goście starali. Jeden to aż sie spocił xD

hej niech Rafał Adasie... wejdzie i niech nie wie , że to ja napisałam powodzeńka w ten wtorek rozdanie nagród o 16.00 a Asia 1 miejsce zdobędzie

będą wyniki napisane??

kiedy beda wyniki?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.