poniedziałek, 24 czerwca 2024

Szczuczyn

 • 2 komentarzy
 • 6681 wyświetleń

Konkurs

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorami konkursu są Urząd Miejski w Szczuczynie, Biblioteka - Centrum Kultury w Szczuczynie, Parafia pw. Im. NMP w Szczuczynie oraz Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn” zwani dalej organizatorami.
 2. Konkurs „Moje miasto - Szczuczyn” jest konkursem cyklicznym. Odbywa się co roku na jesieni, a wyniki są ogłaszane 9 listopada w dniu nadania praw miejskich naszemu miastu.
 3. Celem konkursu jest uczczenie 325 – lecia nadania praw miejskich Szczuczynowi , promocja lokalnej historii, wzmocnienie poczucia patriotyzmu i tożsamości lokalnej wśród mieszkańców „naszej małej Ojczyzny”. 
 4. Tematem przewodnim jest 325- lecie nadania praw miejskich naszemu miastu.

II Zasady konkursu

 1. Czas trwania konkursu – od 27.09.2017r. do 02.11.2017r.
 2. Konkurs jest konkursem otwartym, obejmującym trzy kategorie wiekowe:
 •  dzieci -€“ do lat 13,
 •  młodzież – do lat 18,
 •  dorośli.

Regulamin konkursu.pdf 

Komentarze (2)

Wcześniej były ogłoszone dwa konkursy : Mój pomysł na biznes w gminie Szczuczyn i Ścieżki rowerowe . Jeżeli chodzi o pierwszy konkurs to zastępca Burmistrza poinformował ,że nagrody zostaną wręczone podczas Konferencji Agro-Podlasie. Konferencja się zakończyła a nagród i oficjalnego roztrzygnięcia nie było do tej pory. Miały być super nagrody pieniężne - gdzie one są ?Drugi konkurs też nie roztrzygnięty. A teraz kolejny.......

Konkurs na nazwy ulic...ulice dostały nazwy a pomysłodawcy nie dostali nagród...k.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.