wtorek, 25 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 11799 wyświetleń

Koncert pt. „Dobre wybory”

Do sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Grajewie przybyli Piotr Świergalski prezenter programów muzycznych TV 4, Polsat oraz Wojciech Backiel - mówca motywacyjny, propagujący psychologię pozytywnego myślenia. . W godzinach rannych 11 grudnia br. poprowadzili oni koncert profilaktyki uzależnień pt. „Dobre wybory”.

Spotkanie takie ma zwrócić uwagę młodzieży, by ta dokonywała odpowiednich, dojrzałych wyborów. Takich, które wprowadzają w prostą, czystą, wolną od narkotyków, alkoholu i innych używek drogę na całe życie. Wykonawcy nigdy nie byli uzależnieni, a program z ich udziałem powstał w wyniku obserwacji otoczenia. W wieku szkolnym młody człowiek jest najbardziej narażony na kontakty z narkotykami dlatego Miejska Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizowała takie spotkanie gimnazjalistom, Starostwo Powiatowe i dyrekcja ZS nr 1 zadbali, aby przedstawienie obejrzeli również licealiści.

- Bardzo bym chciała, żeby coś zadziałało, a jeżeli dotrze chociaż do jednej, czy dwóch osób będzie to sukcesem. Być może, już któreś z tych młodych ludzi, oglądających dzisiaj koncert próbowało narkotyków - nie wiem, ale wiem, że te informacje, które dzisiaj usłyszeli zakodują się w ich głowach na wiele lat, może nawet na całe życie - mówi Barbara Kochanowska koordynator Miejskiej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Przedstawienie artystyczne "Dobre Wybory" to połączenie wykładu ze swobodną artystyczną narracją i muzyczną prezentacją. Prosty, młodzieżowy język i ciekawe opowieści spowodowały, że koncert spotkał się z ogromną aprobatą nastolatków.

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Informacja o feriach zimowych w GCK (II tydzień)

Komentarze (2)

a ja tam bylaa ;D i nawet ciekawie byloo ;)

u nas w szkole byli tez mowili tylko o narkotykach i jak ich wszyscy znajomi zabijali sie z tego powodu jak brali dla mnie to troche nie mozliwe

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.