środa, 29 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

Koncert - "Lata 20-te, lata 30-te"

Historia zatoczyła koło, minęło 100 lat!  27 maja br. w Grajewskiej Izbie Historycznej, odbył się koncert "Lata 20-te, lata 30-te".


Obdarzone wspaniałymi głosami solistki Stowarzyszenia Kultura Niezależna zabrały obecnych do czasów międzywojennych. Zebrani usłyszeli nieśmiertelne przeboje, perły polskiej piosenki tego okresu. Na scenie zabrzmiały utwory takie jak: "Już taki jestem zimny drań”, "Ada to nie wypada", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Miłość Ci wszystko wybaczy", "Sexapil" i wiele innych niezapomnianych melodii. 


Odpowiednie kreacje, pióra, cekiny, czy perły i stworzony nastrój pozwoliły poczuć słuchaczom klimat minionych czasów wykwintnej rozrywki. Artystki udowodniły, że muzyka łączy pokolenia i nie zna granic.


Na zakończenie Halina Muryjas - Rząsa, Przewodnicząca Rady Miasta Grajewo oraz Wiesław Dembiński, Wiceprzewodniczący pogratulowali
 i wręczyli upominki wokalistkom.

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.