Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 14105 wyświetleń

Komunikat ZWiK

  Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Grajewie pragnie poinformować Państwa, iż w  przyszłą sobotę tj. 23.06.2012 odbędzie się płukanie sieci wodociągowej.
Płukanie sieci prowadzone jest w nocy z soboty na niedzielę w godzinach 23.00 – 6.00.

Z uwagi na możliwość wystąpienia awarii wodociągowych ZWiK zastrzega prawo zmiany terminu płukania sieci.

Komentarze (12)

po każdym płukaniu sieci muszę spuszczać ok 1m3 wody w kanał. Zwik poprzez płukanie sieci drenuje nasze kieszenie. Ile m3 wody idzie w kanał po takim płukaniu, ile to kosztuje i po co te płukanie? podobno mamy rewelacyjną wodę na ujęciu. Czy nie ma osadników na ujęciu? może stacja uzdatniania nie działa tak jak trzeba? Więcej osadu w mojej instalacji jest po płukaniu instalacji niż podczas normalnego użytkowania. Armatura w domu też się niszczy od zasysania tego żuru po każdym płukaniu.

Masz Pan rację,bo nigdzie tego nie ma co w Grajewie.Owszem płukania są,ale nie tak czesto.Po takim płukaniu pół dnia woda nie nadaje się do gotowania,trzeba długo lać,by była wmiarę czysta. być może to potrzebne,ale koszt niech ponosi zakład,a nie my korzystający,bo i tak drogo.

leon jak masz taki problem to zbieraj do beczek i bedziesz mial do mycia sedesu bo nikt inny takiego problemu nie ma

A ja nie muszę spuścić wiadro wody, Leon nie przesadzaj!

Popieram KKKKK, kto szuka dziury w całym, ten znajdzie!

kkkk zastanów się co piszesz, mamy 21 wiek, jeśli Cię to rajcuje to sobie zbieraj do beczki i po co do sedesu, zrób pranie białych koszul (chyba , że nie używasz ), napij się i znowu sedes. Pozdrawiam zdrowo myślących.

problem jest dlaczego to obciąża nasze kieszenie niech dobrze odpowietrzają na terenie zakładu

brak dobrego kierownictwa , a raczej fachowca bo zostały stare nawyki po byłym dyrektorze ZWiK robota na skróty , na stacji uzdatniania wody są leniwi pracownicy lub niewłaściwa technologia już brak słów , po oczyszczeniu np. odmulacza oczyszcza się go z tych zanieczyszczeń a następnie dokonuje się płukania tego odmulacza a nie te syfy puszcza się w rury wodociągowe, ...

No i znowu mamy polską zawiść.Ludzie czy wy na prawdę nie umiecie być przyjaźnie nastawieni.Nienawiść i przywary to co wam wychodzi najlepiej. Gdyby ktoś mógł was porównać do zwierząt to z pyska takiego zwierzęcia buchał by jad ewentualni ogień.Jak czytam te wpisy to wdaje się ,że żyjemy gdzieś na końcu świata.Grajewo a raczej grajewianie to taki zaścianek sam nie mam i nikomu nie dam.

wy sobie piszecie a co można zrobić gdy ma się wesele wode łapac w beczki !!!!!!!!

weselnik - jak masz wesele to pij gorzałę a o resztę się nie przejmuj ;) skończy się wesele i będzie już dobra woda.

Są jeszcze normy sanitarne tego co się w rury tłoczy i normy jakościowe tego za co się bierze pieniądze.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.