Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 14498 wyświetleń

Kolizja TIR-ów w Popowie

13 marca 2012 r. na drodze krajowej nr 61 kolizji uległy dwa samochody ciężarowe.

Ok godz. 5.15, w okolicach Popowa, samochód ciężarowy daf wyprzedzał innego TIRa tej samej marki, doszło do poślizgu i naczepa zaczepiła wyprzedzanego tira. Kierujący stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu blokując naczepą jeden pas jezdni.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Straż Pożarna zabezpieczyła miejsce zdarzenia, Policja wyznaczyła objazd dla aut osobowych. Po zadysponowaniu sprzętu ciężkiego z Łomży TIR został wyciągnięty na drogę.
fot. PSPwtorek, 16 sierpnia 2022

Akcja charytatywna (21.08)

Komentarze (9)

Szyderstwo. "Wyznaczyła objazdy"!!! Do objazdu to trzeba dojechać, a TIRY zawalały drogę na kilku km. Objazdy helikopterem. PS. Zdarzenie o 5.15, przejezdność o...

Popowo sławne. Fuck Yea!

ja tam powiem tylko tak ... kierowcy Tirów na tamtej trasie jeżdzą bardzo niebezpiecznie codziennie mam przyjemność jeździć tą drogą i miałem wiele przypadków ... raz 2 tiry blokowały mnie i bardzo blisko siedział mi jeden z nich na ogonie ... w gutach jak się wyjeżdza z tej wsi w stronę grajewa tylko o włos udało się mu schować bo wyprzedzał drugiego tira ... raz jechałem i przed popowem jadąć w kierunku grajewa Tir musiał mieć z naczepą jakieś 120 bo nie stanowiło mu problemu wyprzedzenie osobówki nawet ale wtedy to był litwin ... nic dziwnego że coraz więcej jest wypadków z tirami ... ;/ młotki nawet nie wiedzą że przy uderzeniu czołowym osobówki z takim kolosem zostaje po ludziach tylko popiół ;/ a dziś tylko 'pozazdroscic' głupoty ... rano było na minusie a przecież ulica była mokra ... czy tak cięzko domyślić się że może być ślisko ?? żal

DO pol to jak nic nie jechalo mogles jechac i bylo kierowac sie na wojewodzin

jak drogi sliskie to i tak sie dobrze skonczylo.

Jadąc ze Szczuczyna do pracy na godz. 8 zastałam kilkukilometrowy korek, ale Policjanci starali sie go rozładować. Ze strony Grajewa podjechał do mnie radiowóz i policjant wskazał mi ręką żebym za nim jechała lewym pasem, a następnie przy każym osobowym samochodzie stojącym pomiędzy TIRAMI zatrzymywaliśmy się i policjant wskazywał ręką, żeby kierowcy jechać za nami. W Boczkach na skrzyżowaniu stał drugi policjant i wskazał mi kierunek objazdu do Grajewa. Drodzy kierowcy więcej cierpliwości w takich sytuacjach. Pozdrawiam.

Lepiej żeby tiry nie wyprzedzali. + dla kierowcy że nie zaorał mojego pola ;p

Kierowcy tirów jeżdżą jak im się podoba.Jadą i nie patrzą wymijają na trzeciego tylko migają światłami zeby im uciekać z drogi, pchają się im zawsze śpieszno. Nawet gdy człowiek jedzie normalnie i jadą z tyłu to migaja światłam i żeby szybciej jechać itd...

Jeszcze raz. Zdarzenie o 5.15. O 8.00 mam się cieszyć ze sprawnej akcji ?? Wystarczyło radiowóz ustawić w Szczuczynie. Do skrzyżowania do Boczek droga została szybko zawalona Tirami. Ze Szczuczyna samochodem osobowym spokojnie można objechać przez Zalesie, trzeba tylko WIEDZIEĆ wcześniej.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.