Sport

  • 2 komentarzy
  • 7130 wyświetleń

Koleżeński Bieg Sylwestrowy

VIII KOLEŻEŃSKI BIEG SYLWESTROWY W GRAJEWIE
   Już po raz ósmy Klub Sportowy Maratonka Grajewo zaprasza na Koleżeński Bieg Sylwestrowy, który odbędzie się 27 grudnia w Parku Miejskim przy ul. Strażackiej. Początek imprezy o godz. 12.00.


   W programie biegi dzieci i młodzieży w następujących kategoriach: przedszkolacy i klasy „O”, klasy I – II, klasy III – IV, klasy V – VI oraz gimnazja. Dla nich przygotowano dystanse od 200 do 500 m. Odbędzie się też bieg otwarty dla kobiet i mężczyzn (trzeba mieć ukończone 16 lat) na dystansie ok. 3200 m. Mile widziane będą karnawałowe przebrania. Zapisy tuż przed rozpoczęciem biegów.


   Wszelkie informacje można uzyskać pod numerami telefonów i drogą emailową od osób upoważnionych do organizacji Biegu Sylwestrowego: Waldemar Szycik 516 109-383 waldi8463@wp.pl , Lech Żabiński 608 082-342 lechzabinski@wp.pl, Krzysztof Borawski 605 241-188 borawski@grajewiak.pl
    To będzie znakomita okazja, by odpocząć od świątecznego stołu i poruszać się przed uciechami nocy sylwestrowej. Organizatorzy zapewniają drobne upominki, słodycze i gorące napoje.
                                                                                                                                           WJ

Komentarze (2)

wybieram sie na fajną poświąteczna zabawę!

a gimnazjada na jakim dystansie biegnie?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.