Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 9510 wyświetleń

Kangur dla Białaszewa

Emilia Bobowska uczennica klasy VI SP w Białaszewie prowadzona od trzech lat przez nauczycielkę matematyki  a jednocześnie wychowawczynię panią Ewę Glińską zdobyła najwyższy wynik i tytuł laureata w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2013" w grupie suwalskiej w kategorii Beniamin (klasy V-VI). Pokonała 1074 uczniów szkół m.in. Łomży, Suwałk, Sejn. Augustowa, Grajewa, Kolna, Wysokiego Mazowieckiego, Zambrowa oraz wielu innych mniejszych miejscowości.

To nie przypadek bo już w klasie pierwszej osiągnęła wynik bardzo dobry a w IV była laureatką tego konkursu za co w nagrodę była na wycieczce do Legolandu w Danii. Tym razem nagrodą był nowoczesny smartfon. Warto również wspomnieć że, w konkursie przedmiotowym organizowanym w tym roku szkolnym przez  Kuratorium Oświaty w Białymstoku na każdym z trzech etapów uzyskała 100% punktów.


Gratulujemy sukcesu Emilce jak i pani Ewie i  życzymy powodzenia w kolejnych latach

 

Komentarze (5)

Gratulacje Matematyczko :)
Oby tak dalej

brawo ;D BIAŁASZEWO GÓR ! :>

Taka uczennica powinna mieć indywidualny tok kształcenia, w przeciwnym wypadku nie rozwinie swoich możliwości. Serdeczne gratulacje!!!

O ile wiadomo do Legolandu w Danii nie pojechał ani rejon Białostocki ani Suwalski ani Ełcki bo do Legolandu pojechała Warszawa a reszta do Czech

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.