Sport

Kalendarz „WARMII” na 2018

OKOLICZNOŚCIOWY KALENDARZ K.S. „WARMIA" GRAJEWO NA 2018 ROK!

Zachęcamy do nabycia oficjalnego, trójdzielnego kalendarza „WARMII” na 2018 rok w cenie 25 złotych.

Zakupu można dokonać w biurze Klubu, przy ul. Piłsudskiego 30 A po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym (tel. 86 2723853). Istnieje możliwość wysyłki (w tym również za granicę) oraz dowozu na terenie Grajewa a także wystawienia faktury VAT.
 
Kalendarz zawiera aktualne zdjęcie kadry zespołu oraz najważniejsze wydarzenia z historii Klubu.
 
W części kalendarzowej oznaczone są:
- nazwy miesięcy i dni w językach polskim, angielski, niemieckim i rosyjskim
- numeracja tygodni
- dni świąteczne 
- imieniny
 
Wpłaty za zakup kalendarza, oraz ewentualne darowizny finansowe na statutową działalność Klubu prosimy dokonywać na konto K.S "WARMIA" Grajewo, 19-200 Grajewo, ul. Piłsudskiego 30 A, Bank Spółdzielczy w Szczuczynie oddział w Grajewie 88 8768 1013 1301 1673 2000 0010.

 

W trakcie zakończonej niedawno rundy jesiennej rozgrywek IV ligi Zarząd K.S. WARMIA zawarł umowę partnerską z Przedsiębiorstwem UNIROL Pani Doroty Kulikowskiej. Ta znana grajewska Firma istnieje na rynku budowlanym od 1989 roku. Specjalizuje się w pracach drogowych, wodnokanalizacyjnych, ziemnych i budowlanych. Jest też producentem kostki brukowej i betonu towarowego.

UNIROL od dawna okazjonalnie wspierał nasz Klub a teraz współpraca została przypieczętowana umową na mocy której WARMIA będzie wspierana finansowo w zamian za reklamę Firmy.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie Właścicielce Firmy Pani Dorocie Kulikowskiej i zachęcamy inne Firmy do współpracy z naszym Klubem!

Na zdjęciu nasz obrońca Brazylijczyk Édison Fernandes da Silva Júnior "Édison" w stroju z logo Firmy UNIROL.

 

Autor: Janusz Szumowski

http://kswarmiagrajewo.org

http://facebook.com/warmia

 

niedziela, 26 marca 2023

WARMIA - ORZEŁ KOLNO 2 : 1

sobota, 25 marca 2023

El. Euro 2024. Czechy - Polska 3:1

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.