środa, 29 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 15 komentarzy
  • 9617 wyświetleń

Już niedługo ferie...

Każdy uczeń z niecierpliwością czeka na weekend, a są i tacy którzy mówią, że "żyją tylko weekendami". Dopiero wtedy mogą wyspać się, mają chwilę dla siebie i oczywiście nie muszą iść do szkoły.

Wkrótce spełnią się marzenia o słodkim lenistwie lub zaplanowanych wcześniej wyjazdach. Przerwa świąteczna wypada w tym roku szkolnym od 22 grudnia 2008 do 2 stycznia 2009, dzień ten większość placówek odpracowała, dlatego przerwa jest dłuższa. Wkrótce też - już 26 stycznia 2009 r. - rozpoczną się ferie zimowe, ale co dobre szybko się kończy i 8 lutego 2009 r. uczniowie spakują plecaki, aby w poniedziałek znów zasiąść w szkolnych ławach.

Komentarze (15)

No tak jaśnie szanowne grono pedagogiczne w okresie dwóch miesięcy miesiąc ma z głowy, a są to ludzie którzy żądają podwyżek swoich 2000 zł pensji. Gdzie sprawiedliwość? A zaraz Wielkanoc i znowu kilka dni wpadnie.
Proszę policzyć ile dni pracuje się a wtedy żądać należy podwyżek

Ale fajnie ile dni wolnych jestem z tego bardzo zadowolona czekam na jeszcze dluzsze przerwy...;)

do grajewianki!!!!zmartwiona, że w wolne dni od szkoły dzieci będą przeszkadzać w domu??????????a to i mamuśka musi czasem opiekę sprawować.......

Taki fajny zawód NAUCZYCIEL no ruszać na studia i będzie wolne i wielka kasa ZAPRASZAM

Och, jak jak te dzieci przeszkadzają w domu? Może do szkoły na 24h przez siedem dni w tygodniu.

Do grajewianki: Może i Tobie za urlop nie zapłacić.

W tym zawodzie już brakuje chętnych do pracy. Dlaczego? Czyżby z dobrobytu? Zachęcam wszystkich zazdrosników i zazdrośnice do przekwalifikowania się na belfra- z chęcią przyjmę do pracy mgr matematyki, polskiego, angielskiego, geografa- z ukończonymi kilkoma podyplomówkami, bo dziś trzeba byc elastycznym i kreatywnym.

nauczyciel przez cały rok zajmuje sie dziećmi ,,naszymi" (uczniami) a przez wolne dni swoimi...bo niestey przez cały rok nie ma czasu dla rodziny!!!

ale się grono rozłościło-nie wsadzać kija w mrowisko

Do jakub: Grono to chce mieć raz w roku wolne, którego nikt jemu nie wypomni. Zwróć uwagę, że temat ten wraca z każdą przerwą w zajęciach lekcyjnych. Czasami mam wrażenie, że każdy ma prawo do wolnego tylko nie nauczyciele. Poza tym czasami chcę mieć wolne wtedy kiedy to ja zechcę, a nie wtedy kiedy dzieci nie idą do szkoły. O czymś takim jak urlop na żądanie mogę sobie pomarzyć, a czasami by się przdało.

ja tam szanowne grono popieram. Taka prawda. Ja sama jak popatrze na moja klase to mi czasem szkoda nauczycieli...

do sor; też jestem nauczycielem i wiem ,że jednak troszkę wolnego mamy inna sprawa,że jest to ciężka praca, a o urlopie na żądanie zapomnij-nie w tym zawodzie

Nauczyciel też musi sprawdzać zeszyty po lekcjach w domu, przygotowywać się do zajęć, chodzić na spotkania z rodzicami, na posiedzenia Rady Pedagogicznej i na różne imprezy szkolne i nikt za to nie płaci, a w domu go nie ma, bo to wszystko po lekcjach.

super bede miała wiecej czasu na spedzenie czasu ze swoim chłopakiem supcio heheh

ja proponuje dłuższe ferie xD

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.