sobota, 25 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

Irena Santor w Ełku 3 X


3 października 2009 r.
(sobota)
godz. 18.00
(koncert siedzący)
sala widowiskowa
Ełckiego Centrum Kultury
bilet: 40 / 45 zł
(przedsprzedaż / w dniu koncertu)


 Zapraszamy na wyjątkowy wieczór do Ełckiego Centrum Kultury - spotkanie z najpopularniejszą polską piosenkarką naszych czasów – Ireną Santor. Pierwsza Dama Polskiej Piosenki. Czarująca, swobodna, prawdziwie radosna - choć życie nie szczędziło jej smutków. Zadziwia też rzadką u osób znanych cechą - nie onieśmiela. Fani, których ma w każdym pokoleniu, wymyślają dla niej najbardziej czułe określenia, ona sama najbardziej lubi swojskie: Santorka. Nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami, jak np.: "Embarras", "Powrócisz tu" i "Już nie ma dzikich plaż". Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu - ponadczasową, której nie zapomina się nigdy. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku, bowiem Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą.

- „Mojej pracy nie należy podziwiać. Zależy mi na uznaniu wynikającym z szacunku - mówi. Zawsze miała poczucie posługi”. Na spotkanie przychodzi w czarnych spodniach, marynarce w kratkę. Świeża, elegancka. Na emeryturze przeżywa drugą młodość. Słychać to w jej głosie, widać w uśmiechu. – „Dopiero teraz wiem, jak smakuje świat. Naprawdę! Za swoje szczęście uważam sam fakt, że się urodziłam, że mogłam rozwijać się, brać udział w tylu wydarzeniach. Nie znaczy, że więcej rozumiem. Wiem tylko: samo to, że się żyje, to już wyróżnienie”.

 

Recital największych przebojów Ireny Santor przeplatany będzie barwnymi wspomnieniami o pierwszych krokach na estradzie, występach z zespołem Mazowsze, koncertach, podróżach, spotkaniach z wielbicielami.

piątek, 24 czerwca 2022

Wieści z Wojewodzina

czwartek, 23 czerwca 2022

Wakacje z Biebrzańskim Parkiem Narodowym

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.