niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 13745 wyświetleń

Informacja dla krwiodawców

Regionalne  Centrum Krwiodawstwa  i Krwiolecznictwa w Białymstoku Oddział w Łomży
informuje

- 27.07.2009  w godz. 9.00 – 13.00 
- miejsce postoju ambulansu do poboru krwi: Grajewo  Plac Niepodległości

Komentarze (14)

po co ten autobus??
przeciez w medicusie mozna oddac krew co poniedzialek??

miejsce dla krwiodawców w kolejce do lekarza ? - takie same jak i wszyscy , nasrać a nie oddawać

ja oddaje 20 lat a czekam na badania 6 miesiecy

zgadzam sie z harym krwiodawców nietraktują poważnie

jestem takiego samego zdania nasrać a nie oddawać, zero szacunku dla krwiodawców mają, odkąd zlikwidowali punkt krwiodawstwa w szpitalu to przestałem oddawać krew, oddałem około 10 litry i oddawałbym dalej ale nie w karetce lub Medicusie, ludzie oddają honorowo krew a złodzieje przy operacji liczą kasę za krew. W innych regionach kraju organizuje się różne wyjazdy i spotkania dla krwiodawców a tu nie ma dla nich nawet lokalu, niby ta krew taka potrzebna to niech zrobią coś żeby zachęcić młodych ludzi do oddawania. Skąd ludzie mają mieć pewność czy krew z tej karetki lub medicusa nie zostanie sprzedana gdzieś tammmm.....

Oddawajmy krew, moze kiedys i nam sie ta pomoc przyda w zyciu.


Oddawanie krwi jest piękną rzeczą, podziwiam was. Gratuluję i dziękuję. Życzę krwiodawcom wiele szczęścia w życiu i radości. Krew jest potrzebna wszędzie. Nie wiadomo, gdzie i kiedy będziemy jej potrzebować. Na pewno krwiodawcy powinni mieć jakieś przywileje, chociażby w kolejce do lekarza czy na badania, ale auto casco też się płaci, a jeździ się po dziurawych drogach i czeka się w korkach, a benzyna jest jaka droga. Nie powinno myśleć się interesownie.

ja mam 22 lata i tez odawalem krew i nic niemam a tu znajomy musial dac habore za krew

chcialam coś napisac do Was. ale żal mi Was. i tyle...
nie chcecie nie oddawajcie. ale potem nie miejcie żalu jak zabrakanie Wam podczas operacji.
a zreszta nie będę nikogo uświadamiać. żyjcie dalej filmami o nielegalnym handlu narzadami..
haha

mirka to niejest handel poprostu możesz uratowac komus życie

wiem że nie jest ale inni chyba tak nie mysla

Też oddaję krew HONOROWO, czyli nie dla zysku! Chociaż nie powiem, gdy ostatnio lekarka zobaczyła przypadkowo legitymację HDK oświadczyła: Proszę się zarejestrować i wchodzić poza kolejnością. Jeżeli ktoś nie znajduje u siebie zrozumienia tej idei to trudno. Ale mam nadzieję, że znajdą się jeszcze nowi chętni a obecni nie zrezygnują. Sama jestem matką dwóch synów i gdy osiągną odpowiedni wiek zaproponuję by dzielili się tym, czego braku nie odczują a może innym życie uratują.

Mirka, a Ty ile tej krwi oddałaś że się udzielasz. Myślę że pracujesz w Medicusie i namawiasz żeby tam krew oddawać. Zamiast pisać głupoty oddaj sama a nie jedziesz po innych.

ja oddaje krew kilka ładnych lat , i nie jęcze tak jak Wy że muszę czekać w kolejce do lekarza ... u Polsce to przecież normalne...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.