Sport

  • 3 komentarzy
  • 7429 wyświetleń

III Masa Krytyczna

Za nami III Rowerowa Masa Krytyczna, zorganizowana w Grajewie - wrześniowa. Przejazd ulicami miasta odbył się tradycyjnie - w ostatni piątek miesiąca. Trasa nie była trudna, a tempo jazdy dostosowane do uczestników w skrajnie różnym wieku. Niższa temperatura i jesienna aura wpłynęła jednak na liczbę rowerzystów, których było trochę mniej niż zwykle. Na uczestników III Masy Krytycznej w Grajewie czekało ognisko i kiełbaski. Kolejny taki przejazd planowany jest w maju przyszłego roku. Serdecznie dziękujemy Uczestnikom III Rowerowej Masy Krytycznej w Grajewie. Zapraszamy na kolejne! .

Komentarze (3)

Tak z ciekawości chciałbym się dowiedzieć czy to organizuje miasto? A jest to manifestacja aby miasto tworzyło ścieżki rowerowe w mieście czy tak?

Tak, miasto z własnych środków organizuje protesty przeciwko sobie. Nie wiem tylko czy to przejaw ignorancji władzy, "mamy was gdzieś i tak będziemy robić co chcemy a lepsze są protesty kontrolowane niż spontaniczne", czy też uczciwości, "jesteśmy tak beznadziejni że przynajmniej część pieniędzy z podatków wydamy tak jak by chcieli mieszkańcy, czyli na protesty przeciwko nam samym".

Mam odpowiedz na moje wcześniejsze pytanie. Tym razem był również pan burmistrz i powiedział że manifestacja ma na celu zwrócenie uwagi na rowerzystów w ruchu drogowym.
Było ognisko i kiełbaski. Dobrze że coś się dzieje i że pan burmistrz działa.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.