Sport

  • 4 komentarzy
  • 11935 wyświetleń

II miejsce dla SP 1Dnia 22.10.2011 r. na leśnych trasach w Pietraszach przy wspaniałej pogodzie odbyły się Finały Igrzysk Województwa  Podlaskiego w indywidualnych biegach przełajowych. W finałach prawo startu miało po 60 zawodników z każdego rocznika ( klasy IV, V , VI ) wyłonionych w igrzyskach powiatowych, a następnie w półfinałach wojewódzkich.

 Szkołę Podstawową nr 1 w Grajewie  reprezentowali  Weronika Zawistowska   (III miejsce w biegu na 800 m), Patrycja Duba (III miejsce na 600 m) , Julia Wojciechowska (VIII miejsce w biegu na 800 m), Emilia Danowska (IX miejsce w biegu na 800 m), Weronika Skibniewska (IX miejsce na 700 m), oraz Piotr Łajewski (XVIII miejsce w biegu na 600 m), opiekunami byli Regina Sulewska i Norbert Szulc.
Dziewczęta w klasyfikacji drużynowej zajęły II miejsce i zdobyły tytuł Wicemistrza Województwa Podlaskiego, przegrywając różnicą tylko 10 punktów ze Szkołą Podstawową w Wasilkowie.

wtorek, 16 sierpnia 2022

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski 0:1

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

Komentarze (4)

Gratulacje!! Tak pracują WYBITN nauczyciele!!

gratulacje dla Norberta no i Julki też

brawo młodzi ! widze nowe twarze wsród zawodników ;D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.