Sport

  • 17 komentarzy
  • 11821 wyświetleń

I miejsce dla LO

"Pójdź złoto do złota”

 W dniach 17 – 20 czerwca br. w Bornym – Sulinowie i Szczecinku odbył się XXXVI Finał Centralny Zawodów Sportowo-Obronnych "Sprawni jak żołnierze".

W rozgrywkach uczestniczyli mistrzowie poszczególnych województw. Zawody zorganizowane zostały pod patronatem Ministra Obrony Narodowej. Celem zawodów jest popularyzowanie wśród młodzieży wiedzy o współczesnych siłach zbrojnych, zagadnień związanych z obronnością kraju oraz podnoszenie sprawności fizycznej.

Województwo Podlaskie w kategorii dziewcząt reprezentowała drużyna z Zespołu Szkół Nr 1 w Grajewie w składzie: Aneta Gałecka, Aleksandra Krukowska i Natalia Zabielska.

Opiekunem zespołu jest p. Edward Doleziński, któremu w przygotowaniu dziewcząt do zawodów pomagali: Tomasz Kindeusz (tor sprawnościowy) i Paweł Janukiewicz (bieg na orientację).

Dziewczęta z grajewskiego liceum, które przed dwoma tygodniami wygrały zawody wojewódzkie, w bardzo silnie obsadzonej licealiadzie ogólnopolskiej ponownie nie miały sobie równych. Po doskonałych występach w poszczególnych konkurencjach zajęły I miejsce.

Serdecznie gratulujemy Mistrzyniom Polski oraz ich trenerom!
Grzegorz Curyło


Komentarze (17)

Z tytułu mam wywnioskować,że zajęły pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski? Bo w artykule nie ma nic na temat rezultatów ich ostatnich zmagań :)

Wielka sprawa. Gratulacje!

no wielkie gratulacje sama kiedys brałam udział w tych zawodach... więc dziewczyny szacun ;)

Może Pan Edward Doleziński mógłby się zająć Warmią w wolnej chwili.Wielki szacun dla panów oraz dziewcząt

Pan Paweł to ciągle NIEOCENIONY/NIEDOCENIONY skarb tej szkoły, pozdrawiamy Pana Pawła, Pan Paweł na DYREKTORA!!!!

Super dziewczyny, gratulacje- równiez dla trenera.

hahaha Marek - racja! Warmii by się przydało :D

doleziński za fornalika :)

Ogromne gratulacje dla zawodniczek oraz sztabu trenerskiego. Duży sukces LO jak i miasta. Niestety - w mojej opinii - za mało ogłaszany, pozdrawiam

Ogromne gratulacje dla zawodniczek oraz sztabu trenerskiego. Duży sukces LO jak i miasta. Niestety - w mojej opinii - za mało ogłaszany, pozdrawiam

Brawo, barwo! Tradycja podtrzymywana i dodatkowo poprawiana ;)|

tak kochanenki 1 na mistrzostwach Polski! hurrra! gratulacje :)

czy ktoś nie rozumie czytanego tekstu?
"w bardzo silnie obsadzonej licealiadzie ogólnopolskiej ponownie nie miały sobie równych. Po doskonałych występach w poszczególnych konkurencjach zajęły I miejsce." - i wszystko na ten temat! szacun!

Praca,praca, dobry trener i słuchające go ucz. oraz wsparcie Szkoły i innych Organów . Wtedy jest się NAJLEPSZYM w POLSCE nawet z Grajewa.
Brać przykład-szacunek
JULek

LO jak zwykle na grubo! Gratulacje!

czy zuzia i renia też się przygotowywały?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.