Sport

  • 1 komentarzy
  • 5435 wyświetleń

HETMAN - WARMIA

W sobotnie przedpołudnie w malowniczym Tykocinie piłkarze WARMII zagrają kolejny mecz w ramach rozgrywek IV ligi. Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00 ze względu na zaplanowaną na ten dzień uroczystością zawarcia związku małżeńskiego jednego z zawodników gospodarzy. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie miejscowy HETMAN. Klub z Tykocina występuje w IV lidze już od dziesięciu sezonów. W ostatnich latach WARMIA kilkukrotnie spotykała się z HETMANEM w okresach przygotowawczych grając mecze sparingowe.

Ostatni odbył się 23 lipca. Nasi piłkarze po golu Maksyma Mirvy wygrali 1:0. W lutym bieżącego roku wygraliśmy 2:1 w meczu rozegranym w Łomży. Trudno wyciągać wnioski z meczów sparingowych, ale te wyniki jednoznacznie wskazują na to, że z HETMANEM gra się naszemu zespołowi ciężko. Dotychczas rozegrane dwa mecze WARMII pokazały, że daleko jest grajewskim piłkarzom do optymalnej formy. W tej sytuacji mecz w Tykocinie nie zapowiada się na „spacerek”. W swoich trzech dotychczas rozegranych meczach w tym sezonie HETMAN zdobył 4 punkty pokonując na wyjeździe BIEBRZĘ Goniądz 1:0 i remisując w Hajnówce z PUSZCZĄ 0:0. U siebie piłkarze z Tykocina nieznacznie ulegli POGONI Łapy 2:3. W środę HETMAN odpadł z rozgrywek o Puchar Polski przegrywając 1:2 w Choroszczy z NARWIĄ.

W naszym zespole w Tykocinie zabraknie mającego kłopoty zdrowotne Maksyma Mirvy oraz wciąż odczuwającego skutki kontuzji Wojciecha Koszczuka. Wrócił już do gry Piotr Chyliński, który zagrał w pucharowym meczu w Dobrzyniewie. Najprawdopodobniej dopiero w przyszłym tygodniu zatwierdzony do gry w naszym zespole zostanie Brazylijczyk Edison Fernandes Da Silva Junior, który cały czas trenuje z WARMIĄ i z dość dobrej strony pokazał się w meczach kontrolnych.

Zapraszam na relację tekstową z meczu w Tykocinie dostępną w sobotę od 11:00 na stronie http://kswarmiagrajewo.org

 

 

Autor: Janusz Szumowski

http://kswarmiagrajewo.org

http://facebook.com/warmia

Komentarze (1)

hej Warmia tylko zwycięstwo!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.