Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 9425 wyświetleń

Harcerze na szlaku

W dniu 14 maja br. grupa harcerzy z 1 Środowiskowej DH „Biebrzanie” w ramach przygotowań do obchodów 100-lecia skautingu wyruszyła na wiosenną wędrówkę („8. Jamboree na szlaku”).

Trasa wiodła z Grajewa do Szyman i z powrotem. Na miejscu przy harcerskim ognisku miało miejsce spotkanie z kandydatami na harcerzy z Rudy, którzy wyrazili chęć przystąpienia do 1 ŚDH. Całość urozmaicona była wspólnymi zabawami i zadaniami, poświęconymi głownie historii, ideom i symbolice skautingu światowego. Nie zabrakło oczywiście śpiewu, a to dzięki uprzejmości pwd. Agnieszki Chylińskiej z zaprzyjaźnionej drużyny „Ora et Labora” z Rajgrodu, która pomimo szeregu obowiązków zgodziła się z nami wędrować i akompaniować nam na gitarze. Serdecznie jej dziękujemy.

Kulminacyjnym, uroczystym punktem ogniska był moment przekazania 1 ŚDH proporca drużyny. Do zobaczenia kolejny raz na szlaku.

dh. Tomasz Dudziński

poniedziałek, 25 września 2023

Mazurski Browar zaprasza na święto piwa

Komentarze (3)

Miejmy nadzieję, że w Grajewie będzie więcej takich inicjatyw i młodzi ludzie będą mogli w interesujący i ciekawy sposób spedzić czas. W Grajewie prawie nic sie nie dzieje. Młodzi ludzie nie mają kompletnie żadnej rozrywki.

zgadzam sie, jest to wspaniala sprawa, tylko ze nic ciekawego dla zwyklego widza

a ty widz? czytacz? czy internauta?
bo ja wszystko w jednym OOOO

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.