sobota, 28 stycznia 2023

Sport

  • 2 komentarzy
  • 1409 wyświetleń

Grajewska drużyna tenisa stołowego wiceliderem II ligi

    Grajewska drużyna tenisa stołowego MOSiR po niedzielnym zwycięstwie nad drużyną Szkoły Mistrzostwa Sportowego UKS Dojlidy Białystok awansowała na drugie miejsce w tabeli II Ligi województwa podlaskiego.

Wynik końcowy meczu 9-5 tylko z pozoru może wydawać się, że było to łatwe zwycięstwo lecz nieliczni kibice mogli się emocjonować ciekawymi, stojącymi na wysokim poziomie gry zawodników obu drużyn.

W tym dniu podobnie jak i w ubiegłym sezonie zwyciężyli zawodnicy MOSiR, którzy zagrali w składzie: Krymski Marek, Sas Andrzej, Królewicz Tyberiusz, Piotr Ogrodnik, Zawistowski Marcin[kapitan], Janiszewski Sebastian. Po grach deblowych było 1-1 a dla MOSiR punkt wywalczyła para Krymski+ Sas z Patejczukiem Szymonem+ Uzialo Erwinasem.

W grach pojedynczych tenisiści MOSiR zdobyli 8 punktów a zdobyli je: Krymski, Sas, Ogrodnik i Królewicz po 2. W grze o prowadzenie w tabeli najprawdopodobniej rozegra się pomiędzy białostockim MOKS a MOSiR w Białymstoku w ostatnim wyjazdowym meczu 9 kolejki II ligi. 

 

27.11.2022r. o godz.14.00 w Grajewie MOSiR w 6 kolejce rozegra mecz z LKS Pogranicze Kużnica. 

piątek, 27 stycznia 2023

Ferie zimowe na sportowo

środa, 25 stycznia 2023

31. Finał WOŚP na sportowo

Komentarze (2)

Brawo dla wszystkich!

SMS DOJLIDY w składzie międzynarodowym i wygrana grajewskich amatorów pracujących na codzień więc wielki szacunek dla zawodników i wszystkim wspierającym tenis stołowy !!!
Myślę że w końcu zainteresuje się sponsor tą drużyną tenisa stołowego a w Grajewie życzliwych dla sportowców tych prawdziwych jest wielu!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.