sobota, 21 maja 2022

Kultura i rozrywka

  • 13 komentarzy
  • 9597 wyświetleń

Grajewo dopiero na 74 m.Miasto Grajewo zgłosiło Plac Zabaw w Parku Central w Grajewie do udziału w konkursie firmy NIVEA, która buduje 100 placów zabaw z okazji swoich 100. urodzin. Burmistrz wyznaczył nagrody dla najaktywniejszych głosujących.


Wybudowanie placu zabaw w Parku Central jest możliwe tylko jeśli nasza lokalizacja zdobędzie odpowiednią liczbę głosów. Do głosowania na Plac Zabaw w Parku Central w Grajewie zachęca Adam Kiełczewski - Burmistrz Grajewa. Jeżeli Grajewo wygra plac - pięć osób, które oddały największą liczbę głosów na nasz Plac Zabaw w Parku Central, otrzyma nagrody Burmistrza Grajewa.


Głosujcie Państwo codziennie na Plac Zabaw w Parku Central w Grajewie aż do zakończenia konkursu! Wystarczy zalogować się na stronie www.nivea.pl i zagłosować.


Uprzedzamy, że w trakcie oddawania głosu na stronie NIVEA często występują problemy techniczne. Informujemy Państwa, że głos jest ważny tylko wtedy jeśli po zagłosowaniu wyświetli się komunikat z podziękowaniem za oddany głos.


Etap I głosowania ma zakończyć się 31 lipca 2011 r. Do tego czasu Grajewo powinno się znaleźć co najmniej na 25. miejscu, aby wygrać plac zabaw wybudowany przez firmę NIVEA. 

środa, 18 maja 2022

Koncert z okazji Dnia Matki

środa, 18 maja 2022

Wieści z SP nr 1

Komentarze (13)

Ludzie chyba nie chcą tego placu zabaw skoro nie głosują

To moze byscie sie wzieli i kazdy by zrobil np. po 5 kont, to bysmy wyzej byli w klasyfikacji...

Dlaczego informacja-przypomnienie o konkursie ukazuje się w dziale kultura i rozrywka? Powinna ukazywać sie w dziale WIADOMOŚCI , tam częściej ludzie zaglądają. Wiem to z własnego doświadczenia-czytam tylko ważniejsze wiadomości a na resztę nie mam czasu. Przyznam, że sama zaczęłam głosować od niedawna, bo na początku nie mogłam się zarejestrować a potem zapomniałam. Głosuję mimo iż mam dzieci w wieku ponadgimnazjalnym. zależy mi abym mieszkała w ładniejszym, ciekawszym miejscu.

Ja już dziś zagłosowałam, ludzie głosujcie! Na ten czas jesteśmy na 73 miejscu, a brakuje nam punktu, żeby znaleźć się na 72.

ja nie rozumiem jestesmy na 74 pozycji i mamy plac zabaw. Jest kto inny na 100 pozycji i tez ma plac zabaw czyli mozemy spac jeszcze o 26 miejsc a co niektórzy to z tego powodu w gacie sraja

"Etap I głosowania ma zakończyć się 31 lipca 2011 r. Do tego czasu Grajewo powinno się znaleźć co najmniej na 25. miejscu, aby wygrać plac zabaw wybudowany przez firmę NIVEA."

do nievea to badziewie: pierwsze 25 miejsc z każdego etapu dostaje plac zabaw.

czytałam regulamin. Dokładnie. Tam jest napisane, że 1 etap trwa do 31 lipca- te miasta które były do 25 miejsca zejdą z listy, a kolejne wciąż mają szanse. Pamietać należy, że głosuje cała Polska- wiele miast nie weszło do setki, ale gdzieś czają się i mogą nas dogonić. Więc nie ma co się obijać, może uda nam się wejść w II, III albo IV etapie.

Głosujmy, chodzi przecież o rozwój naszego miasta. To dla naszych dzieci będzie ta atrakcja. Nie poddawajmy się tylko walczmy do końca.

głosujcie ludzie, badźmy solidarni.

po co to komu

nie, no kilku znajomych wciągnęłam do głosowania, przypomniałam, i znów dwa miejsca w górę :) w niedzielę byliśmy na 79, ale dziś-w poniedziałek jesteśmy na 77 :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.