sobota, 28 maja 2022

Kultura i rozrywka

Głosuj na obraz nr 705

Konkurs Obiady Stanisławowskie na kartach historii

Uczniowie ZSS im. Jana Pawła II w Grajewie biorą udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Obiady Stanisławowskie na kartach historii” zorganizowanym przez PZU i Zamek Królewski w Warszawie. Uczniowie, pod opieką pań: Wioletty Skwiot i Anny Jarząbek, wykonali pracę zbiorową - obraz będący podróżą w wyobraźni do czasów panowania ostatniego polskiego króla Stanisława Augusta. W jej tworzeniu brali udział: Iwona, Marta i Grażyna Stępińskie, Karolina Spyt, Aleksandra Ankurowska, Anna Ramatowska, Piotr Kulikowski, Emilia Ruszczyk i Ewelina Cegielska.

 Pracę można zobaczyć   i oddać na nią głos na stronie www.obiadystanislawowskie.pl obraz nr 705, str. 40., w dniach 16 – 24. X. 2010 r.

Do udziału w głosowaniu zaprasza społeczność Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie i czytelników portalu  e-Grajewo.pl

Za oddane głosy serdecznie dziękujemy

  Wioletta Skwiot, Anna Jarząbek

 

Sprostowanie do informacji o konkursie "Głosuj na obraz 705"

Uprzejmie informujemy, iż dane na temat numeru obrazu i strony, na której został umieszczony są nieaktualne. Z przyczyn od nas niezależnych
ulegają one ciągłym zmianom. Po wielu monitach organizatorzy zapewnili nas, że ostatecznie dane podane będą 25 października. Po otrzymaniu informacji, dane dotyczące numeru obrazu i strony, zostaną przez nas umieszczone na forum internetowym. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do głosowania.
Anna Jarząbek Wioletta Skwiot

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.