Kultura i rozrywka

Głosuj - otrzymasz nagrodę!

Miasto Grajewo zgłosiło do konkursu firmy NIVEA Plac Zabaw w Parku Central w Grajewie. Głosując każdego dnia (tutaj) zwiększycie Państwo szansę na to, że  firma NIVEA postawi plac zabaw w Parku Central w Grajewie.

UWAGA! FIRMA NIVEA WPROWADZIŁA DODATKOWY SPOSÓB WERYFIKACJI - PRZEZ TELEFON STACJONARNY - szczegóły na www.nivea.pl

Wybudowanie placu zabaw w Parku Central w Grajewie jest możliwe tylko jeśli nasza lokalizacja w rankingu miast zdobędzie odpowiednią liczbę głosów na www.nivea.pl (głosuj tutaj - po zalogowaniu się). Liczy się każdy głos aż do zakończenia konkursu, głosujcie więc Państwo codziennie na Plac Zabaw w Parku Central w Grajewie aż do zakończenia konkursu!
 

  BURMISTRZ WYZNACZYŁ NAGRODY
Do głosowania na Plac Zabaw w Parku Central w Grajewie zachęca Adam Kiełczewski - Burmistrz Grajewa. Jeżeli Grajewo wygra plac - pięć osób, które oddały największą liczbę głosów na nasz Plac Zabaw w Parku Central, otrzyma nagrody Burmistrza Grajewa.


  KIEDY NASZ GŁOS JEST WAŻNY
Uprzedzamy, że w trakcie oddawania głosu na stronie NIVEA często występują problemy techniczne. Informujemy Państwa, że głos jest ważny tylko wtedy jeśli po zagłosowaniu wyświetli się komunikat z podziękowaniem za oddany głos.


  ZASADY KONKURSU
Przypominamy: Miasto Grajewo zgłosiło Plac Zabaw w Parku Central w Grajewie do udziału w konkursie firmy NIVEA, która buduje 100 placów zabaw z okazji swoich 100. urodzin. Konkurs przeprowadzany będzie do 31 października 2011 r. w czterech etapach. W ramach każdego z etapów Konkursu wybranych zostanie poprzez głosowanie internautów 25 lokalizacji. W ostatnim etapie - 23 lokalizacje, w których zdaniem głosujących powinny powstać place zabaw. Liczba oddanych głosów internautów jest podstawą wyboru lokalizacji. Wyniki głosowania w ramach każdego z etapów konkursu zostaną ogłoszone także na stronie internetowej www.nivea.pl. Lokalizacje, które nie zostały wybrane w ramach głosowania internautów w danym etapie Konkursu, uczestniczą w kolejnych jego etapach i biorą udział w dalszym głosowaniu.


 JAK WYGLĄDA PLAC ZABAW
Place zabaw będące nagrodami w konkursie NIVEA składają się m.in. z: dwóch wieloelementowych zestawów zabawowych, jednego elementu sprawnościowego, dwóch huśtawek, dwóch bujaków sprężynowych, karuzeli, piaskownicy
- informuje Urząd Miasta Grajewo


wtorek, 16 sierpnia 2022

Kino wakacyjnym z GCK za 8 zł

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.