Kultura i rozrywka

  • 17 komentarzy
  • 10393 wyświetleń

Generation w e-Grajewo

Dnia 04.03.2004 o godzinie 18:00 w grajewskim Klubie HADES odbył się koncert niemieckiej, punkrockowej grupy- GENERATION FUCK. Był to pierwszy tego typu koncert w naszym mieście. Po koncercie grupa odwiedziła redakcję e-Grajewo.pl, młodzi muzycy opowiadali o swoich wrażeniach z pobytu w Polsce i w naszym rejonie. Muzykom towarzyszył współorganizator koncertu w Kamil Krejszeff.

wtorek, 5 grudnia 2023

Wieści z Niećkowa

Komentarze (17)

To nie był pierwszy koncert tego typu. Pierwszy był pod koniec lat 80-tych w sali kina. Grała m.in. - nieistniejąca już obecnie - grajewska kapela "Strata czasu".

co wy taka afere robicie grali to grali i wystarczy a wy z grajewa taka wioske robicie jak by tu sie nic nie dzialo z tego co wiem to kiedys wloska kapela rockowa gral w grajewie no i nie tylo jeszcze ich cmoknijecie ....

Hi everyone @e-grajewo.pl.
This is Sascha from Generation Fuck.
We'd like to thank you made possible that we could play in Grajewo. We also like to thank Kamil for putting out this show, everybody who came out tonight, and don't forget... e-grajewo is the BEST!

Hallo alle zusammen, ich heisse Thomas und komme aus deutschland und spiele in der Band "generation fuck", mit der wir heute hier in Grajewo gespielt haben. Es war ein sehr schoenes Konzert und es hat sehr viel spass gemacht hier zu spielen.Danke an alle, die dass konzert besucht haben und mitorganisiert haben.

greets, Thomas von "generation fuck"

Od organizatorów kocertu Generatjon Fuck. Składamy serdeczne podziękowania panu burmistrzowi Grajewa - Krzysztofowi Waszkiewiczowi za cały wkład i pomoc w zorganizowaniu koncertu czwarkowego grupy . Podobne słowa uznania kierujemy również do dyr MDK Pana Szabata oraz wszystkich innych innych, którzy przyczynili się do tego wydarzenia.
Dzieki przybyłym za atmoferę.....

Toxic Bonkers from Łódź też grali w Grajewie i też było lux :) ale wtedy jeszcze nie było e-grajewo ;)

Hey Jungs, was haben die Euch gestern abend zu trinken gegeben? Wurdet Ihr erpresst so nen Mist zu schreiben???? Konzert war aber Hammer - Massenpogo, rausgerissene Piercings und riesen Schweinehaufen! Hier in Polen wird POGO auf jedenfall noch gross geschrieben! Logout, HIlty (am naechsten morgen!)

Koncert "Fuck generation" !!!!: Yeah ... byłam na koncercie. Było zajefajnie !!! Też Wam sie podobalo? Może jeszcze jeden podobny koncercik da się zoorganizować

koncerty nastepne bedą dalej nastepny prawdopodobnie za dwa tygodnie.wiecej informacji niedlugo

To nie ważne czy to była pierwsza tego typu kapela czy nie. Ważne że coś takiego wkoncu zorganizowano. Było zajebiście mam nadzieję że będzie tak jeszcze wiele razy, bo fajnie jest sie bawić przy naprawde dobrej muzie i z zajebistymi ludzikami. Dzieki organizatorom i wiem którzy tak byli;)

ciesze sieze koncerty punkowe znowu sa w grajewie organizowane, kiedys to zawsze konczylo sie zadymami, mam nadzieje ze teraz jest spokoj i przyjazna atmosfera. popieram kocerty punx not dead!

Czesc ja takze uważam ,iż byla to wspaniala mozliwosc rozrywki.Kapela grala wyjatkowo.Naprawde podziwiam młodzież ,która podięła sie organizacjitego koncertu. A SZANOWNEGO PANA KTÓRY SIĘ 'NIE MA Z NAMI NIC WSPÓLNEGO'(patrz komentarz powyzej
)I WYGLASZA SWOJE 'MADROSCI 'PROSZE O UDOWODNIENIE SWOICH RACJI I ZROBIENIE NASTEPNEJ TEGO TYPU IMPREZY W NASZYM TĘTNIĄCYMŻYCIEM GRAJEWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!ciekawe czy podniesie swój tyleczek z mięciutkiej kanapy i w koncu sam coś zrobi zanim zacznie krytykować innych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O Klejszew na focie :) Pozdro

nie wiem czemu nikt nie pamieta o koncertach ktore organizowalem pod koniec lat 90' anti holocaust,crunch,skapoint czy toxic bonkers,tylko wtedy nie bylo publiki kazdy bał sie grajewskich małolatow także o wlasne pupy. nie byłyem na tym koncercie i ciesze sie bardzo z tego .

Wreszcie jakiś Punk w Grajewie.yeiyei PUNX NOT DEAD

Mieszkam w. Lonynie14 lat widzialem juz chyba wszystkie zespoly od punka ska i rockabilly.w grajewie w latach90 organizowalem koncerty no i lipa zawsze byla

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.