niedziela, 1 października 2023

Warto przeczytać

Gdzie obstawiać zakłady na gry karciane?

W obecnych czasach, aby poczuć klimat gier karcianych, nie musimy nawet wychodzić z domu. STS wyszedł naprzeciw potrzebom wielu graczy i zapewnił emocje rodem z Las Vegas. STS Betgames umożliwia obstawianie zakładów na popularne gry karciane.

Czym jest Betgames?
Jak można obstawiać gry karciane?
Jakie bonusy można uzyskać?
Przyjrzyjmy się, na czym dokładnie polega wirtualne kasyno oraz jak z niego skorzystać.


Czym jest Betgames?

Jak możemy dowiedzieć się z popularnego portalu Betomania, Betgames to nic innego jak zakłady na gry karciane. Możemy wybierać spośród popularnych gier, takich jak: Wojna, Poker oraz Bakarat. Każda z partii rozgrywa się na żywo, w czasie rzeczywistym. Wszystko odbywa się w taki sposób, że możemy poczuć się jak w prawdziwym kasynie – zadbano o odpowiednią scenerię, a karty wykładane są przez profesjonalnego krupiera. Betgames opinie wśród graczy są głównie pozytywne, przede wszystkim ze względu na możliwość odczuwania podobnych emocji, jak podczas wizyty w kasynie.

W przypadku Pokera rozgrywki odbywają się pomiędzy wirtualnymi graczami, zaś w grze w Wojnę i Bakarat – pomiędzy krupierem a wirtualnym graczem. Nasze zadanie polega na obserwowaniu rozgrywki i obstawianie, kto zwycięży w danej rozgrywce lub też, jaka konfiguracja kart pojawi się na stole. Więcej informacji na ten temat, możesz uzyskać, czytając artykuł https://betomania.pl/betgames/.


Jak można obstawiać gry karciane?

W przypadku pokera STS betgames oferuje nam odmianę Texas Holdem. Karty są rozkładane przez krupiera pomiędzy sześciu graczy, a naszym zadaniem jest śledzenie rozgrywki i stawianie zakładów. Można obstawiać m.in.:

  • Kto wygra rozgrywaną partię,
  • Jaki będzie wygrywający układ.


Inną grą, cieszącą się popularności, jest Bakarat. Jest to gra, która może przypominać BlackJacka – odbywa się ona pomiędzy wirtualnym graczem, a krupierem. Celem gry jest uzyskanie takich kart, których wartość będzie jak najbardziej zbliżona do liczby 9. Można obstawiać takie warianty jak: zwycięstwo gracza, zwycięstwo krupiera lub też remis.

Znana i lubiana przez wszystkich gra w Wojnę, również zawitała na portalu STS. Na samym początku zabawy odsłaniana jest karta gracza, a my możemy obstawić: zwycięstwo krupiera, zwycięstwo gracza, wojnę – czyli karty o tej samej wartości.


Jakie bonusy można uzyskać?

Zakładając konto na stronie STS, możemy liczyć na bonus powitalny. Polega on na uzyskaniu dodatkowych środków od wpłaty pierwszego depozytu. Jest to doskonała oferta, gdyż w ten sposób możemy zyskać nawet ponad 1000 zł. Warto śledzić na bieżąco temat aktualnych bonusów, gdyż często możemy znaleźć kody promocyjne, dzięki którym zyskujemy możliwość zyskania dodatkowych środków.

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.