czwartek, 28 października 2021

Wiadomości

GAZELE BIZNESU 2010

GAZELE BIZNESU 2010
„Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Grajewie po raz czwarty uzyskała tytuł „Gazeli Biznesu”.

13 grudnia 2010r. „Puls Biznesu” opublikował XI edycję rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm, które uzyskały tytuł „Gazeli Biznesu 2010”.

Kryteria rankingu
„Gazelą Biznesu 2010” jest firma, która :
- rozpoczęła działalność przed rokiem 2007 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś;
- w latach 2007 – 2009 ani razu nie odnotowała straty;
- w latach 2007- 2009 z roku na rok odnotowywała przyrost sprzedaży;Gratulujemy
e-Grajewo.pl


"Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Grajewie prowadzi swoją działalność handlową na terenie miasta Grajewa od 1913r., skupiając się obecnie na sprzedaży detalicznej artykułów spożywczych i przemysłowych codziennego użytku w sześciu placówkach handlowych.

W swej ofercie posiada bogaty wybór wędlin, nabiału, pieczywa, alkoholi oraz wiele artykułów spożywczych i chemii gospodarczej niezbędnych w codziennym życiu. Duży nacisk kładzie na świeżość sprzedawanych produktów, ich wysoką jakość oraz zaspokojenie potrzeb i przyzwyczajeń zakupowych naszych klientów. Dlatego też w ofercie znajduje się wiele markowych produktów polskich producentów.

Wszystkie placówki handlowe "Społem" w Grajewie wyposażone są w nowoczesny sprzęt komputerowy i urządzenia pozwalające na sprawne, zintegrowane zarządzanie oraz szybki przepływ informacji o towarach. Pięć placówek PSS przyjmuje płatności kartą płatniczą.

czwartek, 28 października 2021

Zakaz odwiedzin pacjentów w Szpitalu

czwartek, 28 października 2021

Mońki: ukradł produkty warte 16 złotych

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.