poniedziałek, 24 czerwca 2024

Kultura i rozrywka

  • 9 komentarzy
  • 10577 wyświetleń

G. Kasdepke w Grajewie

Dnia  9.03.2006 (czwartek) o godz. 8:30  w  Mijskiej  Bibliotece Publicznej  w  Grajewie  Oddział  dla  dzieci
os. Broniewskiego 3 odbyło się spotkanie promocyjne nowej książki GRZEGORZA  KASDEPKE pt. " Powrót Bartusia  czyli  Co  to  znaczy...po raz  drugi". W spotkaniu wzięło udział ok. 100 osób - uczniowie wszystkich grajewskich szkół podstawowych.


Urodzony  w  1972r. w  Białymstoku; absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk  Politycznych  Uniwersytetu  Warszawskiego od 1995  do 2000r. Redaktor  naczelny  magazynu  dla  dzieci  w  "Świerszczyku", "Ciuchci" i "Komiksowie", scenarzysta programów dla dzieci ("Ciuchcia"," Budzik", " Podwieczorek  u  Mini  i Maxa") oraz  seriali telewizyjnych (m.in. telenoweli " Klan"); autor  i współałtor książek  dla  dzieci. Jego książka "Kacperiada" została nagrodzona w konkursie na bestseller roku przez Fundację "Świat Dziecka". Książka "Co to znaczy, czyli 101 zabawnych historyjek, które pozwolą zrozumieć  znaczenie niektórych powiedzeń" została w 2003r. Wyróżniona Nagrodą Edukacji XXI. 

Jego twórczość charakteryzuje się niezykłym zrozumieniem psychiki dziecka i ciepłym humorem, dlatego też spotkanie było interesujące i pouczające pod względem dobrych manier w obyciu i sposobie zachowania się.
Na zakończenie spotkania autor podpisywał swoje książki: "Powrót Bartusia, czyli Co to znaczy..." , " Co to znaczy, czyli 101 zabawnych historyjek...", " Bon czy ton. Savoir - vivre dla dzieci", zainteresowani młodzi czytelnicy chętnie zaopatrywali się w książki P. Kasdepke.


MBP oddz. dla Dzieci Grajewo
086 272 49 74

Komentarze (9)

zrobiliście błąd w nazwisku...wstyd...

a gdzie fotki???

spotkanie bylo bardzo interesujące

ej a foty ?????????

Przystojny jest Pan Grzegorz i bardzo sympatyczny...

i jestem na zdjęciu

pozdro dla p kasdepke-suuper (:0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.