poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Sport

  • 2 komentarzy
  • 12788 wyświetleń

Futsalowy weekend


   W weekend 12 - 13 I 2013 r. w hali sportowej MOSiR w Grajewie, ul. Strażacka 2 odbędzie się kilka futsalowych imprez, na które organizatorzy serdecznie zapraszają kibiców.
  
  W sobotę po raz VII odbędą się mistrzostwa województwa podlaskiego pracowników oświaty o puchar Prezesa Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Grajewie pod patronatem Adama Kiełczewskiego – burmistrza miasta. Początek pierwszych gier o godz. 10.oo.

     Natomiast w niedzielę o godz. 11.oo rozpocznie się turniej drużyn amatorskich o puchar kierownika MOSiR w ramach XXI finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po tym turnieju ok. godz. 13 też w ramach grajewskiego finału orkiestry odbędzie się mecz towarzyski Warmia Grajewo – Mazur Ełk. Trakcie obu imprez oznakowani wolontariusze  zbierać będą do puszek pieniądze na leczenie dzieci i ludzi starszych.

   Dlatego też warto by na trybunach zasiadło wielu kibiców, którzy wesprą Fundację Jurka Owsiaka.
                                                                                                                                           WJ
 


Wykaz sprzętu zakupionego przez Fundację WOŚP dla Szpitala w Grajewie

 poniedziałek, 15 kwietnia 2024

WARMIA II Grajewo - ORZEŁ II Kolno 3:0

Komentarze (2)

kilka futsalowych turnieji tylko ze nikt w zadnym zagrac nie moze poniewaz Ci co organizują wystawiaja tylko swoje druzyny i robią tylko turniej dla siebie wiec jaki turniej amatorski ? jak co roku to samo i te same druzyny poustawiane koledzy radni miedzy soa robia turniej jak co roku i jak co roku zadna inna druzyna nie moze sie zgłosic bo wszystko ustawione jest ... szkoda słow

Andrzeju drogi nie denerwuj się! Mam dla ciebie radę. Zostań radnym i po krzyku! :)))))

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.