Kultura i rozrywka

  • 6 komentarzy
  • 12957 wyświetleń

FOTON(ki) Jednostki!

    Nowy rok szkolny ledwie  się zaczął, a „FOTON” już potwierdza swoją „świetlaną” naturę. Koło zainteresowań, które w ZS Nr2 im.9.PSK w Grajewie rozpoczęło swoją działalność rok temu, ruszyło teraz ze zdwojoną siłą. Opiekun często twierdzi, że są jak Słońce, koledzy czasem, że się „ISKRZĄ”, a oni sami o sobie tylko tyle… że nie znoszą spoczynku (zupełnie jak cząsteczki światła!). Tak, czy inaczej postanowiliśmy przesyłać tę energię dalej i rozdawać potrzebującym. W ramach próbnego transferu przekazujemy, co następuje…
Po pierwsze, możecie jeszcze w „JEDNOSTCE” oglądać wystawę fotograficzną Karoliny Waniewskiej uczennicy kl.2f,  a także przeczytać kilka słów o jej pasji – tuż  obok wywiadu jakiego udzielił „Niecodziennikowi” Pan Adam Zackiewicz – „Zazwyczaj, lecz nie zawsze, towarzyszy mi aparat”.

   Po drugie,  tydzień temu odbył się pierwszy WAŻNY RAJD rowerowy w tym roku szkolnym, podczas którego zostały przeprowadzone niezbędne badania naukowe, wyznaczone kolejne cele edukacyjne, a także ustalone trasy następnych wypraw promujących nauki przyrodnicze oraz aktywny wypoczynek.

   Po trzecie, w dniu ŚWIĘTA EDUKACJI NARODOWEJ uczestnicy „FOTONU” wywiązali się z pierwszych przedsięwzięć konkursowych: wybrali najlepsze prace graficzne
 i fotograficzne na konkurs „W OBJĘCIACH BOGA” (zorganizowany przy współpracy Kuratorium Oświaty w Białymstoku) oraz na wystawę pokonkursową w szkole. Zostały też zgłoszone pierwsze prace do ogólnopolskiego konkursu plastycznego „TĘCZA” – IX Edycji  pod tytułem : „Barwy i cienie”.  Wszystkie prace uczniów zostaną wkrótce zaprezentowane  na stronach internetowych szkoły.
Na dobry początek – tylko tyle! Dziękujemy za poświęcony czas oraz obiecujemy kolejne energetyczne transfery i.. (o)świecenia – Redakcja „Niecodziennika” (czasopisma szkolnego w ZS Nr2 w Grajewie).

Komentarze (6)

a co to za przystojniak trzyma aparat na 1 zdjęciu?

@Ania - ten sam, który stoi na drugim zdjęciu w czarnej koszulce;) .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.