Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 11962 wyświetleń

Finał WOŚP w Szczuczynie

Wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ze Szczuczyna i Wąsosza serdecznie dziękują wszystkim ludziom „Wielkiego Serce” za wsparcie dla dzieci z chorobami onkologicznymi.

Dzięki Wam uzbieraliśmy:  na terenie Szczuczyna 4018,46 zł. 8,84 euro 30 funtów 1,01 dolara  na terenie Wąsosza 900,00 zł 1 euro

Dziękujemy wszystkim sponsorom dzięki, którym mieliśmy co licytować i nie byliśmy głodni. Jednocześnie dziękujemy Prezesowi MLEKPOLU – Grajewo Panu Edmundowi Borawskiemu i Prezesowi Banku Spółdzielczego w Szczuczynie Panu Miłosławowi Rainko za upominki, Dyrektorowi MDK w Szczuczynie Panu Januszowi Marcinkiewiczowi za gościnność i pomoc w organizacji 18 finału WOŚP.
 
GALERIA ZDJĘĆ

Wolontariusze z: Zespołu Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie, Zespołu Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie, Publicznego Gimnazjum w Szczuczynie, Gminnego Ośrodka Kultury w Wąsoszu

poniedziałek, 26 września 2022

V Festyn Rodzinny

poniedziałek, 26 września 2022

Kreatywna sobota w SP2

Komentarze (4)

5 razy X najlepszy zespół na wośp

moim zdaniem najlepszy był zespół taneczny z Wąsosza, niezły czad, super

Było cudownie. Chcemy za rok powtórki. Szczuczyn - mała mieścina, ale są ludzie którzy potrafią super wszystko zorganizować. Wielkie brawa!

Wąsosz rządzi!
Chłopaki fajne było!;)
Pozdro dla Was;*

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.