środa, 17 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 27 komentarzy
  • 12487 wyświetleń

Festyn u Ojca Pio 24IX

24 września br. przy kościele Św. Ojca Pio odbyły się

II GRAJEWSKIE DNI KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ -
W POSZUKIWANIU DOBREGO DNIA

Koncert zespołu LUTNIA DAWIDA
Koncert rockowego zespołu FSHUT z Ostrołęki

e-Grajewo.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

Kolejny sukces "Jedynki"

Komentarze (27)

I tak trzymac :P:P:P:P:P

bez sensu...parafie organizuja koncerty jakies na ktore...a dobra bez komenta..a GRAJEWO NIE ROBI NIC :/

dziękujemy, że coś się dzieje w przeciwieństwie do innych kościołów....

w tym kosciele jest bardzo fajnie nie tak jak w innych

Mam pytanie czy ktoś myśli o mieszkańcach sąsiadujących bloków. Czasem to naprawde przesada nie dość, że podczas porannych mszy nieda sie spać to jeszcze jakieś nocne imprez. To chyba przesada. To miał być kościuł a nie jakaś dyskoteka

do grajewianki - ksiądz jest akcyjny, czasami. zrezygnował z wszelkich zbiórek żywności, pomagania innym. jest jedzenie z Lidla dla tych którzy pracują. raz na jakiś czas po znajomości Caritas rzuci coś dla dzieci. i to wszystko. festyn jest co roku - a raczej odpust parafialny. nie ma co tutaj wychwalać pod niebiosa coś co w istocie (w środku) jest raczej zepsute.

do *&* . kościół nie jest dyskoteką. jednak w rzeczy samej często odbywają się tam głośne imprezy - i bardzo dobrze. musimy każdego dnia na nowo przekonywać się, że kościoł żyje, nie jest starym spruchniałym, nie nadającym się Pinokiem.

*&* ty jestes porypany jezeli ci nie pasuje miejsce zamieszkania to sie wymelduj jezeli ktos robi dobrze to wam niepasuje takie jest grajewskie społeczeństwo jezeli nic sie niedzieje to nazeka, jezieli cos sie dzieje tez narzeka. I tak zle i tak nie dobrze. Ks. Tomaszu tak trzymać

ty z trójcy lepiej byś się nie wypowiadał, skoro tu nie mieszkasz. na południu cięzko wytrzymać wieczorem jak coś się dzieje na Hadesie, a co dopiero, jak ma się festyny z pełnym nagłośnieniem pod oknem. nie mam nic przeciwko grom i zabawom w dzień, ale urządzanie koncertów kapel rockowych po 20.00 w dodatku w takim bliskim sąsiedztwie bloków to lekka przesada. dlaczego nikt nie uwzględnia faktu, że mieszkajacy po sąsiedzku mogą mieć małe dzieci w domu??

popieram "z trujcy" nie podoba się, to wiesz.. zawsze możesz zmienić miejsce zamieszkania.. =]

Do "młoda mama z południa":
Z tego co mi wiadomo jeszcze nikt zalżaleń do kościola albo UM nie zgłaszał. A według mnie dobrze że takie imprezki są własnie wśrodku osiedla, ściąga to młodych ktorzy czasem wiadomo co pod klatką robią. Często też ta młodzież jest chętna do pomocy, zawsze to lepiej JEDNA godzina pracy na rzecz takiej imprezki niż JEDNO piwo albo JEDEN papier.

ej no bez przesady te koncerty nie są cidziennnie czy ci ty dzień. tylko raz na rok. a jak ta młoda mama z dzieckiem robi se remont mieszkania i napiepsza młotem w siciany to tak samo innym nie daje spac . jestem za koncertami organizowanym prze ks tomasza

*&* mozesz sie wyprowdzic jak ci Bóg przed domem przeszkadza :/:? jak ci przeszkadzaja msze i Bog i ewangelizacja młodziezy i dzieci poprzez te festyne !!!!!

jaak na zdjenciach widać nawet stare babuszki i male dzieci sie dobrze bawily a kto hcial ten społ jakby komus to pszeskadzalo to by dzwonil na policje(nieh by sprubował);)ja bylem i sie spoko bawilem inni tez sie bawili pozdroPS. *&* jestes skończony;) hehhh

Mieszkam w bloku obok kościoła Ojca Pio.Nie narzekam i ten tzw. hałas jest do zniesienia. My Polacy zawsze będziemy narzekać. Co by to nie było i gdzie. Pochwalam to co robią nasi księża.
Do wyborów proszę dzisiaj iść bo będziecie później narzekać....

byŁo SpOkO ... PoZdRoWiOnKa DlA wSiEcH TańcOrÓw A w SzCzEGóLnOśCi Dla ZiOmÓW (CzAjA i pAbLo15pL ) I ZiOmAlKi (OlKi).Ksiądz jest spoko ziomm Pozdro!!tak trzmaj.

To chyba dobrze, że raz na jakiś czas Kościół organizuje imprezy.Takie koncerty nie zdarzają się codziennie, więc niech nikt nie narzeka.A jak komuś przeszkadza hałas w niedzielę rano niech sobie wstawi dźwiękoszczelne szyby albo sie przeprowadzi na inne osiedle.No tak, najlepiej żeby Kościół był na odludziu prawda??!!To żałosne!
Cieszę się, że istnieją jeszcze tacy księża jak ksiądz Tomasz.Pozdrawiam wszystkich, którzy popierają taką działalność.

Lutnia Dawida z Wasosza is the best!!! :)

Jeszcze taki się nie urodził, żeby wszystkim dogodził! A sfrustrowani manijacy niech nie komentują czyjejś pracy,może sami coś zorganizują?

A ty Młoda Mamo zapomniałaś jak latałaś po zabawach ? Może w sąsiedztwie dyskoteki też ktoś miał małe dzieci, może nawet ktoś umierał, a ty śmiałaś się pod tym domem ,życie toczy się cały czas i nie zabraniają organizować wesel ci którzy są w żałobie. Ks. Tomaszowi życzę powodzenia w realizacji nowych pomysłów.

Zgadzam się z młodą mamą! Ma w zupełności rację. Takiej imprezy nie robi się w środku osiedla i pod oknami ludzi bo wytrzymać nie można. To jest lekka przesada. Można to zrobić na Hadesie a nie pokazowo pod Kościołem. Z pełnym szacunkiem dla organizatorów uważam ze to nie jest odpowiednie miejsce na tego typu rozrywki.

Pomyślcie trochę o ludziach mieszkających w blokach obok Koscioła. Dosłownie nic sie nie da robic nawet oglądac głupiej tv nie mowiąc o uspaniu takiego małego dziecka. Katastrofa. Zwłaszcza ze mozna to zrobic np na Hadesie zdala od osiedla. Ludzie nie bądzcie takimi egoistami.

Hałas nie do zniesienia... tu ludzie chca mieszkac, a nie siedziec ze stoperami w uszach... ja potrzebuje ciszy i spokoju do nauki a akurat nastepnego dnia mailam egazaminy i mnie nikt sie nie pytał czy taka imprezka bedzie mi przeszkadzac. Troche zdrowego rozsądku...

zazdrośnicy - nie mam wątpliwości!
a ks TOMASZ - the best -oby tak dalej !
ksiądz się nie zraża takimi gadkami, proszę księdza -to tylko grajewko...
ksiądz robi swoje -my księdza kochamy!!!!!

hehehe, banda moherowych beretów zaczyna wyrastać w Grajewie...

Komentatorze komentarzy - skoro sam tak nisko oceniasz ludzi to w prostej linii oznacza, że sam nie jesteś lepszy. Jeśli nie wiesz z kim masz do czynienia, to nie posądzaj go o tak godne pożałowania czyny. Nie wszystkie Grajewianki to "latawice"!!!

wystarczy popatrzeć na te dzieciaki z palcami podniesionymi do góry!
one po prostu są zachwycone, również inni w średnim wieku oraz starsi fajnie się tu bawią!
uważam, że "młoda mamo" możesz poświęcić tę godzinkę z dzieckiem, które nie może zasnąć -wybacz -dla dobra wielu -dasz radę!
jak coś to -wózek i na parefię -wiem, choć jestem młody, że dzieci potrafią spać również w hałasie, jak jest im dobrze -przychodźcie!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.